Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie żałuję że nie oddałem tego telefonu jako "niezgodny z umową konsumencką" , bo wtedy już od 7 dni mój synek korzystałby z telefonu .

I tu się mylisz... bo jeśli w ciągu 14 dni powiadomią Cię, że zgadzają się z Twoją niezgodą to tak na prawdę nigdzie nie jest napisane ile czasu mają na naprawę, zwrot, wymianę. Równie dobrze może to trwać miesiąc albo dwa i nic nikomu nie zrobisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąpiel w jeziorze - mój pierwszy raz ;-) w takiej temperaturze.

 

Też jestem morsem:)

Za ciepło jak dla mnie na kąpiel u nas +4jest, wole temperatury minusowe i padający śnieg :)

 

Podziwiam takich ludzi :good: sam kiedyś wpadłem do stawu przy -15 to był koszmar. A do domu jakieś 20minut :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, Jeżeli masz ten sam co ja to przetnij zworke na 4mignięcia. Pierwsze mignięcie jest krótkie, bo jest zależne od tego jak długo przytrzymasz manetke. W codziennej jeździe wychodziło 0,5mrugnięcia + 2pełne. Po przecięciu zworki mam chociaż 3pełne ;)

Generalnie urządzenie które ja mam nie daje od siebie 3-4mignięć tylko wlicza do tej puli mignięcie wyzwolone przez kierowce. A wiadomo, że jak sie szybko zmienia pas to dotknięcie jest na moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e39 nie da się tego tak ot sobie zaprogramować, bo zgłębiałem temat gdyż mój sąsiad był takim bajerem mocno zainteresowany. Można się też bawić w jakieś moduły, ale wiadomo że w BMW nie wszystko łatwo idzie dołożyć jeśli chodzi o elektroniczne bajery aftermarketowe.

No moja kobieta też ma w fabii z 2004 taki bajer, a golf 4 mamy nie ma czegoś takiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.