Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Panowie, nie pantoflujcie już tak ;)

Chłop czy kobita, jak się nie układa w małżeństwie to ludzie się rozchodzą i trzeba im życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia bo na pewno nie będzie to łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, +1

 

Jak miał się kolega Adam męczyć/dusić/ tkwić w bagnie (nie wnikam z czyjego powodu!) to cieszę się, że szybko i bezboleśnie zmienił sobie życie.

Tylko się cieszyć, że zacznie nowe życie.

Oby było tylko lepiej!

 

Tak właśnie było, równia pochyła, od około 4 lat coraz gorzej - 12 lat znajomości, 7 lat małżeństwa. Kawał czasu.

Jeżeli ktoś tkwi w toksycznym związku to nie ma sensu się męczyć ;)

Krok do tyłu, dwa do przodu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, ale z klapą na kiblu to już pojechałeś na maxa !! :shock::lol: jeszcze tylko papier toaletowy w certyfikaty SV...

 

Bedzie i papier tylko musze znalesc jakas tania fabryke ;)

 

_Makki_ to ja sie pytałem o wycenę także od razu odpowiadam ;) w żaden sposób nie pije do Ciebie, jedynie tak ogólnie napisałem bo marzy mi sie miec kiedyś podobny ilosciowo skład ;):good:

 

A pomocnice w bluzie zamiast od "tyłu" pokazałbyś od przodu ;):D

Oczywiście chodzi jedynie o bluze.. :mrgreen:

 

Aha, to cool.

Pomocnica jest nieletnia!!! :D

A zdjecie od przodu znajdziesz na forum jak sobie radzi na Rupesie Duetto. :evil:

 

Może nie tyle poprawiło humor co ulżyło - rozprawa rozwodowa - 25 minut i po bólu

A ja wlasnie pogratuluje jezeli to taka rozprawa o ktorej tutaj pisza.

Stary, przeszedlem przez to pare lat temu, tylko ze moj adwokat zalatwil to w 7 minut bo mnie juz wtedy bylo szkoda czasu na ta kobiete..

Nie ta kobieta w zwiazku to zlo, piekielne. Dobrze ze dzieci nie bylo. Zabrala mi psa i tego suce nigdy nie wybacze. Pies tez suka ale nie o niej mowa. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.