Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

A mi humorek poprawiła wieczorna dłuższa przejażdżka po mieście. Bez telefonu, wyłączone radio, tylko cisza :-] Jednak fajnie tak się pokręcić bez sensu :mrgreen:

PS. Nic mi się nie urwało, nie popsuło, nie zabiłem nikogo odpadającymi częściami z Clio :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mi humorek poprawiła wieczorna dłuższa przejażdżka po mieście. Bez telefonu, wyłączone radio, tylko cisza :-] Jednak fajnie tak się pokręcić bez sensu :mrgreen:

PS. Nic mi się nie urwało, nie popsuło, nie zabiłem nikogo odpadającymi częściami z Clio :kox:

a co miało się popsuć jadąc na lawecie :D.

Do końca tygodnia brak szefa na firmie, więc luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi humorek poprawiła wieczorna dłuższa przejażdżka po mieście. Bez telefonu, wyłączone radio, tylko cisza :-] Jednak fajnie tak się pokręcić bez sensu :mrgreen:

PS. Nic mi się nie urwało, nie popsuło, nie zabiłem nikogo odpadającymi częściami z Clio :kox:

Jakbyś radio włączył to by pewnie aku padło... :lol:

Już nie rób z tego Clio takiego bezawaryjnego auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dziś przekonać znajomego, żeby wyrzucił do kosza pastę Tempo. Dyskusja przybierała coraz ciekawsze argumenty. Po

ostatnio przekonałem się jak mleczko Cif działa cuda tylko że polerowane polerką. Niewiem jak na metaliku ale na zwykłym lakierze wychodziło super.

jednak zrezygnowałem z dalszej dyskusji :shock::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, przeczytałeś chociaż troche jak go Urząd Skarbowy robił w jajko?

Skoro policjant wjechał na jego prywatny teren w celu kontroli uczestnika ruchu to ten go grzecznie poprosił o opuszczenie. Jak nie poskutkowało to sie w wkurzył. Z tego co Stonoga pisze na swoim fb to policjant kazał mu sie pocałować w pompkę.

 

P.S. Facet niby taki cham, ale pismo do prokuratora generalnego posłał w sprawie SM ze Szczecinka i walczy o to, żeby strażnik jak najszybciej poniósł konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może i gliniarz popełnił błąd ale ten gość się zachował jak ostatni cham i burak. Bo ten filmik świadczy nie o gliniarzu tylko o nim.

Poza swoja bramą byłoby jak z tym grubaskiem z X5.."Panie władzo, panie władzo, ja przepraszam..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, Widać, że nie poczytałeś o nim nawet :) Policjant do niego "może mnie Pan w pompke cmoknąć". Wjeżdża na jego prywatny teren żeby skontrolować kierowcę i jeszcze od niego dowodu chce. Każdy by sie wkurzył.

https://www.facebook.com/pierydolefisku ... ga?fref=nf

Ale Ci pomogę i w skrócie:

-od paru lat US trzyma 1.9mln podatku który sie należy temu Panu,

-ostatnio dostał pismo o wszczęciu postępowania karno-skarbowego, bo spóźnił się o 2dni z 700zł za 1auto.

-w 1miesiącu jego firmy wpłaciły 700tys zł podatku

-US omyłkowo naliczył 12tys akcyzy za jedno ze sprowadzonych aut i trzyma je od 2miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film pokazuje, że policjant jest jednak chamem i burakiem. Nikt, pod żadnym pozorem, nie może sobie wjechać na moje podwórko i robić co chce, bo ma mundur.

 

Może mam nie równo w głowie, ale od policjanta powinno się wymagać. Ja rozumiem, że kontrola, że na drodze trudno, ale wypada do obywatela podejść i powiedzieć "przepraszam najmocniej, sierż. Nowak z KPP w Pcimiu, chcemy przeprowadzić kontrolę, zjechaliśmy z drogi, żeby nie tamować ruchu" a nie "przyniesie pan dowód". Pan nic nie przyniesie, bo nie jest tam od aportowania.

Jeden jest gospodarzem, drugi gościem. Role pomylił w tym wypadku policjant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.