Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsze testy LHR12 - po 15 sekundach pracy - myślę sobie "giełda". Po wytarciu pasty... :shock: na piano black zero hologramów. Jest :good: tylko komfort pracy jest tragikomiczny.

 

Druga sprawa jest taka, że bez LHR75 nic się nie osiągnie na: słupkach B, spojlerach, lotkach itp..

 

No i jeszcze mi humor poprawiło odgruzowanie A45. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, no ja kupę lat jeżdziłem na festyny wiejskie, chłopaki z orkiestr (występy z kilku wiosek) nawaleni jak szkopy,póżniej dyskoteka pod namiotem ale był spokój. Nie lali się i nie rozrabiali jak u nas w Polsce.

 

Tak mi się przypomniało...byliśmy też kiedyś w polskiej dyskotece i tam pewnego razu musiałem kumpli zabierać bo jakieś inne polaczki zaczęli fikać. Jeden zaczął skakać z łapami, dostał wp..ol i na tym się skończyło dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Eidos71, rychu, tango, kerad, soll, kupusso, jbiz, DZIĘKI:)

 

Eidos71, tak, pierwsze)

 

kerad, byłem przy porodzie, ale to jakiś intercity był- od pierwszego MOCNEGO skurczu do cięcia max 10 minut:) Fakt, żona skurcze miała od 2 miesięcy, więc była obyta;)

 

soll, wtedy żona by go chyba nie dała rady urodzić bo drobna jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.