Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

No mi się nie urodziło ale poprawił mi humor przelew na 600 euro za podrapany zderzak w Astrze :)

Jednocześnie wkurzyli mnie bo wydymali mnie na 60e za wycenę szkody. Sam musiałem zaplacić w serwisie i nie oddali mi tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yasiek, siwyjac, youtube płaci chyba za wyświetlenia powyżej 1mln wyświetleń. Tak więc Wardęga dostał za ten filmik niezłą kase. Polaki Cebulaki już widzą przekręt, że liczba wyświetleń jest sztucznie nabita (takie tezy też były z filmami Donatana i Cleo) w związku z czym POLAK niesłusznie dostaje kase od ZAGRANICZNEGO serwisu :kox:

Ja nie wiem czy ludzie nie mają swojego życia czy co :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się pomalować maluszka. W tamtym tygodniu mieliśmy malować, wszystko przygotowane, farba gotowa a tu nagle kompresor nie nabija. Ale dzisiaj już było okej, w poniedziałek składanie wszystkiego do kupy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdany egzamin teoretyczny,pomimo 4 pytań których nie miałem na płycie udało się odpowiedzieć na wszystkie 32 pytania poprawnie :) Została jeszcze praktyka :oops:

 

Tylko nie skończ jak ostatnio kobieta w WORDzie na odlewniczej :-]

 

Gdzie zdajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdany egzamin teoretyczny,pomimo 4 pytań których nie miałem na płycie udało się odpowiedzieć na wszystkie 32 pytania poprawnie :) Została jeszcze praktyka :oops:

 

Tylko nie skończ jak ostatnio kobieta w WORDzie na odlewniczej :-]

 

Gdzie zdajesz?

 

Zdawałem w ten sam dzień co się stało,przyjechałem prawie równo z karetką.

Teoria na odlewniczej a praktyka w Ostrołęce :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, gratulacje! Zajebisty sprzęt.

Mam od niedawna Nex-6 i jego kompaktowe wymiary są nieocenione. A5000 jest jeszcze mniejszy więc rewelacja. Jakość filmów :shock:

Tylko przypadkiem nie sprzedawaj;)

 

p.s. największą wadą są chyba drogie szkła - dlatego w sumie jeszcze trzymam zwykłą alfe- do niej mam jakieś lepsze szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, jako aparat na wakacje:) Kitowy obiektyw w a5000 dupy nie urywa, ale i tak jest ok (a rozmiar niszczy wszystko!).

W skrócie - w trudnych warunkach Nikoś sobie może lepiej poradzić, ale w codziennym użytkowaniu Sony wygra - no i wejdzie do kiszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zdecydowanie dzisiaj poprawił humor wypad na tor katringowy ZygZak do Bielska-Białej

 

spacer.jpg

 

Najlepiej wydane 30 zł w przeciągu ostatnich kilku miesięcy :good: Zdecydowanie polecam.

 

Wcześniej kilka godzin w parku rozrywki ENERGYLANDIA. Póki co z dziećmi jak najbardziej... Bez dzieci trochę nudno...

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.