Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest gość w Japonii,prowadzi firmę -RWB-zajmującą się zmianami w wyglądzie 911. W grę wchodzą 3 modele: 930,964 (na zdjeciu) i 993.

Zmiany polegają w rzeczywistosci na dołozeniu body kitu (szerokie błotniki, ekstremalne tylne spojlery,felgi,fotele,zawias),silników raczej nie rusza.

Zrobił z tego znak rozpoznawczy,dla niektorych juz kultowy i jeździ po świecie na zaproszenie i składa autka. Aktualnie jest w Polsce,składa 2 modele

foxy82,silikon, śrubki na błotnikach,napis na oponach-tak ma być ;) to nie maybach :D

 

Akira Nakai :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.am, obawiam się że jest tak jak piszesz, zaraz okaże się że jesteśmy w czarnej, za naszą wschodnią granicą już zacierają ręce, a wymachiwanie szabelką tylko nam wyjdzie na niekorzyść

:good:

 

Każdy, podkreślam każdy przypadek populistycznego wyłamywania się ze wspólnoty (i nie mam na myśli dyskusji na temat jej przyszłości, tylko otwarte negowanie jej idei), to prezent dla matuszki Rasiji. To, co obecnie dzieje się w Polsce, też jest takim prezentem. I pragnę zauważyć, że podczas gdy za poprzedniej kadencji, kiedy rządzący, choć byli jacy byli, od ruskich trzymali się na dystans, ci co chwilę mieli do Polski jakieś pretensje - a teraz siedzą cicho jak mysz pod miotłą!

 

:kox: Każdy tylko widzi co unia dala itd a żaden nie widzi co zabrala czego zabroniła. Teraz tylko czekać aż znowu frankowicze będą narzekać ze frank drożeje :kox:

Właśnie Brytyjczycy pomyśleli wprost przeciwnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz nie chodzi nawet o poszerzenia ale koleś bierze 200tys za 2 dni pracy ( w cenie części ) a siatki ze zderzaka zamiast malować gdzie osobno to kładzie je wewnątrz zderzaka i pryska sprayem, niby wnętrza nie widać ale siara ze auto za tyle mamony a zderzak uwalony farba od środka bo japoncowi nie chciało sie siatki położyć pół metra dalej....

 

Najgorsze jest to ze nikt nie potrafi napsuć prawdy o tym projekcie, napisałem co myśle o silikonie, braku zabezpieczeń odciętej blachy to zaraz były teksty ze polacEk cebulaczki zazdrości i go nie stać.... Myślałem ze będzie to pro a projekt wykonany mega słabo.... Kolejny raz widać ze Polacy potrafią robić porządniej wiele rzeczy niż tak wychwalany zachód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj już dajcie spokój, stać ich to niech robią :D gościu zrobił sobie marke i teraz trzepie siano z tego ;)

 

A u mnie sytuacja z wczoraj, odbierałem części do samochodu w małym sklepiku i wychodząc zobaczyłem jak gościu przyciera bokiem swojej starej fabii tył mazdy 6... nie zatrzymał się ani nic więc poszedłem za nim i po 100m go zatrzymałem, starszy pan nie do końca wiedział co się dzieje, w ogóle nie zauważył że coś się stało a jak mu pokazałem to twierdził że nic się nie stało... spisałem karteczke z jego numerem rej, telefonem do siebie, informacją co się stało etc.... wieczorem zadzwonił telefon z podziękowaniem i pytaniem czy w razie czego moge zaświadkować ;) przed chwilą przyszedł sms że udało się znaleźć właściciela fabii, spisali oświadczenie i czeka na mnie flaszeczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój półtora roczny labrador uratował mi dupsko przed dwoma pijanymi ludźmi, dostałem w zasadzie lekkiego szoku gdy zaatakował ich... zawsze był oazą spokoju i nigdy nikogo nie ugryzl aż do wczoraj. W nagrodę dostał potężną kość:)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tego RWB. Ogladnalem dwa filmiki jak cos tam tworzy, ogolnie koncepcja i wyglad spoko, ale ciecie blotnikow "na oko" przy pomocy takiego sprzetu, samemu, a pozniej szybkie obszlifowanie tym samym sprzetem nierownosci i zostawienie gołej, nie zabezpieczonej blachy w ten sposób, no dla mnie lipa. Tyle siana i taka gdzie niegdzie amatorka, to powinno być według mnie co do milimetra pomierzy i ladnie spasowane :) Ale moze zbyt pedantyczny jestem i sie "nie znam" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tego RWB. Ogladnalem dwa filmiki jak cos tam tworzy, ogolnie koncepcja i wyglad spoko, ale ciecie blotnikow "na oko" przy pomocy takiego sprzetu, samemu, a pozniej szybkie obszlifowanie tym samym sprzetem nierownosci i zostawienie gołej, nie zabezpieczonej blachy w ten sposób, no dla mnie lipa. Tyle siana i taka gdzie niegdzie amatorka, to powinno być według mnie co do milimetra pomierzy i ladnie spasowane :) Ale moze zbyt pedantyczny jestem i sie "nie znam" :)

Nie, nie, zaraz nazwa sie Polaczkiem Cebulaczki który nie ma siana i zazdrości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.