Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Alfaholicy:

Zasada prosta - wszelki dotyk lakieru czy to cleanerem czy to woskiem powoduje powstawianie kolejnych swirli. Efekt będzie taki ,że z czasem orobisz się po łokcie a irytacja z przybywających rysek będzie rosła.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo alfa to rodzina fiata ;) tam na analogowych jeszcze wskaźnikach odpalasz auto i jedziesz 100 km.Przyjeżdżasz to nic nie ubyło a jak odpalisz za chwilę to masz wyraźnie dużo mniej niż przed chwilą :D wiem z doświadczenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawił zakup stojaka serwisowego Powerfix do roweru - rzucili od dziś w Lidlu i wedle opinii na forach jest bardzo chwalony za trwałość, stabilność i dobry stosunek jakości do ceny. W ubiegłym roku zakup się nie udał bo popołudniu kiedy skończyłem pracę wszystkie stojaki w LIDLach jakie objechałem były już wymiecione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawił zakup stojaka serwisowego Powerfix do roweru - rzucili od dziś w Lidlu i wedle opinii na forach jest bardzo chwalony za trwałość, stabilność i dobry stosunek jakości do ceny. W ubiegłym roku zakup się nie udał bo popołudniu kiedy skończyłem pracę wszystkie stojaki w LIDLach jakie objechałem były już wymiecione.

 

 

 

Dobre są te stojaki , posiadam już taki dłuższy czas i polecam każdemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na próbę przypiąłem do niego rower i jest git: stabilny, nic się nie kiwa itp, można zapiąć za ramę, za rurę podsiodłową, pełna regulacja głowicy chwytającej. Jak za tą cenę to na prawdę bardzo fajna jakość.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.