Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Franek, dokładnie silnik był wymieniany - ale wszystko zrobione na cacy jest (nie chce wspominać ile to pieniędzy i nerwów mnie kosztowało...)

Mam jeszcze Golfa IV 1.4, kupiony był żeby żona dojeżdżała do pracy. Pracę zmieniła, Golf praktycznie stoi teraz nieużywany - 4 tyś nalotu przez rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :) nówka to nówka :)

 

co raz więcej nówek się na forach pojawia.. i widzę, że bogata wersja jakaś.. xenon jest :good:

 

zastanawia mnie tylko zawsze dlaczego przy xenonach można nie mieć halogenów w zderzaku .. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, Highline, bixenon, navi, grzane fotele ergoactive (kierowcy z masażem), przyciemniane szyby, czujniki parkowania przód/tył, składane lusterka i jeszcze troszkę bajerów.

Do pełni szczęścia brakowało mi wersji silnika 150hp, R-Line, kamery cofania i bez kluczykowego dostępu - ale niestety ktoś zwinął mi ten model sprzed nosa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, Manual, na DSG mi nie zależało jakoś mocno.

 

piotrek305, teraz dopiero doczytałem o tych halogenach. Mam je w zderzaku, razem ze statycznym doświetlaniem zakrętów. Lepiej widać na tej fotce:

ctLgGNk.png

I jeszcze środek:

1AXxIkJ.png

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, Brałem pod uwagę głównie cenę. Troszkę późno zacząłem poszukiwania auta więc wybór jaki był taki był. Początkowo celowałem w Passata B8, ale policzyliśmy sobie z żoną i wyszło nam, że na razie auto tańsze kupimy (w planach jest zmiana mieszkania). Co do rabatu, to dostałem ten wyprzedażowy + gratis pakiet serwisowy na 4 lata. Dokupiłem jeszcze przedłużenie gwarancji o 36 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, gratulacje :D szczęśliwy człowiek w 3 dni wyjazd z salonu :P Miesiąc temu wpadł u mnie w domu nowy Pug 208 czas od zakupu do wyjazdu z salonu półtorej tygodnia :D

 

Czyli da się w tym kraju kupić i wyjechać na szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, thx. Tak rozważałem również. Druga połowa powiedziała: nie :D

Lucas123w, thx. :)

atvmmz, w specyfikacji wyposażenia mam napisane:

Reflektory przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów

Z tego co kojarzę to dynamiczne doświetlanie jest w lampie, ale mogę się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj humor poprawiło wypuszczenie ios 9.3. Kwestia jakichkolwiek lagów na czymkolwiek starszym niż iP 6s chyba oficjalnie się skończyła. Widać, że chłopaki z Curpentino wzięli się do roboty i nie przespali problemów z poprzednimi wersjami ios 9. Teraz wszystko śmiga elegancko, a trybem night shift jestem dośc mocno zainteresowany i ciekawy jestem czy będzie miał faktyczne przełożenie na cokolwiek ;)

Apple :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno Meganki III coupe 1.4 tce w dobrej cenie tylko lekko tknietej z przodu. Najbardziej podoba mi sie dzwiek ze zdjetym Intercooler'em po malym przegazowaniu...doslownie jak WRC i od razu jakies 200 koni wiecej pod maska

W srode do blacharza, pozniej lakiernik a pozniej Ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, Dynamiczne, statyczne teraz mi namieszałeś :kox:

W każdym razie u siebie w tej samej wersji, doświetlanie zakrętów mam w lampie.

Opcja włączonego halogenu wraz z kierunkiem mi się nie podoba więc dobrze, że tego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="escimo"

Z tego co kojarzę to dynamiczne doświetlanie jest w lampie' date=' ale mogę się mylić :)[/quote]

 

Jest w lampie.

I Fajnie to działa. App conect Ci odblokowali czy każą płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.