Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

628498 Jańcio
Wiesz, zdanie można mieć odmienne, demokracja jest, wolność słowa itp, to ze sie to z faktami gryzie to tym gorzej dla faktów, jak to klasycy polskiego oświecenia mawiali. Ostatnie stowarzyszenie zwolenników teorii, ze ziemia jest płaska to zdaje się, ze działalność w zeszłym roku zawiesiło, także, tak... :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, pewnie tak, trzeba byłoby sie spytać o zdanie tych 50 inwigilowanych za poprzedniej "demokracji " dziennikarzy , policjantów co strzelali to ludzi gumowymi kulami, redakcje Wprostu, twórców stron internetowych którym ABW łejkapy robiło, ....... kurde nie chce mi sie dalej wymieniać

https://www.facebook.com/noszkurwamac/v ... 126780206/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiła mi humor dziewczyna która ma ''ciche dni'' . Zapytana z zaskoczenia czy wyskoczy na miasto - z naburmuszonej, złej i równocześnie smutnej miny, odpowiedziała nie dając dokończyć mi propozycji,z słodkim dziewczęcym uśmiechem - A będą tam lody ? Miał być docelowo kebs.. ale co się do kobiety nie zrobi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, to wszystko wina fali elektromagnetycznej :D , ten to ma dopiero naje...ne we łbie żeby coś takiego wymyślić. Ale tak jak piszesz "ciemnogród to kupi" :good:

Czyli rozumiem że jeżeli okazałoby się że to jednak prawda, nie obraziłbyś się jakbym napisał o Tobie Twoimi słowy: "masz naje...ne w łbie"?

Otóż to jest prawda. Broń elektromagnetyczna (co najmniej kilka różnych technologii które można nazwać bronią), jest rozwijana od kilkudziesięciu lat i stosowana, a przede wszystkim szeroko testowana. Są na to dowody. Nie mając o tym najwyraźniej bladego pojęcia ("ciemnogród" faktycznie perfekcyjnie tu pasuje!), obrażasz ludzi którzy są świadomi tego co się dzieje wokoło.

 

Humor poprawił mi soczek bananowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to jest prawda. Broń elektromagnetyczna (co najmniej kilka różnych technologii które można nazwać bronią), jest rozwijana od kilkudziesięciu lat i stosowana, a przede wszystkim szeroko testowana. Są na to dowody.

 

Zwłaszcza na ludności cywilnej Śląska i Pomorza?

Że "broń elektromagnetyczna" istnieje, to chyba nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Lasery, bomby neutronowe, systemy zagłuszania transmisji danych czy unieruchamiania pojazdów. A zaczęło się tak niewinnie, od radaru, potem była kuchenka mikrofalowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

628550 Zwłaszcza na ludności cywilnej Śląska i Pomorza?

Mając świadomość że to jest możliwe interkontynantalnie, to uważam że jak najbardziej.

A czy zwłaszcza, to sugerował tylko TVN, manipulując, jak zwykle, oryginalnym nagraniem zawierającym pytanie i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak testowałem broń podczerwoną. Otóż tablet, który otrzymałem w przedłużeniu umowy był fabrycznie wyposażony w port podczerwieni i fabryczną aplikację do sterowania TV. Wystarczyło wybrać markę i działało. Oj jaką miałem zabawę jak atakowałem telewizory na uczelni a wykładowcy nie wiedzieli co sie dzieje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, Z wyprzedaży rocznika się jeszcze załapałem - dlatego taki szybki odbiór

 

Vectra i Golf na razie zostają - zastanawiamy się z żoną jeszcze które auto sprzedać :)

 

Takie spy photo:

csDfh4x.png

 

Golf VII Variant 1.4 125HP

Uprzedzając - felgi do zmiany, za 2-3 tygodnie zapewne wlecą 18" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.