Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Buda Białego ma ponad milion (silnik nie wiem bo był kupiony z uszkodzonym i wymienialiśmy słupek) a żółty niecały milion. Białym ostatnio często latam do Holandii.

Silniki 2.2 cdi (313). Powoli widać czas po nich :/ (zaworki, ostatnio wtrysk) ale jak na takie przebiegi to i tak się to kupy trzyma. Nie mówiąc o sposobie eksploatacji.. (często 5 palet na budzie i na przyczepce 3 i tak 1400km :D). Jedyny mankament to... Rdza, ale to norma w Sprinterach, nie wiem jak w tych nowszych. Słyszałem że podobno jest lepiej. A swoją drogą to marzy mi się jakiś Grafitowy Maxior 2013+ z 3.0 pod maską. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze bym zapomniał. Zawieszenie. Jest dostrojone idealnie. Sztywniutkie, można nakłaść tonę i nie będzie widać po aucie. No i do zawieszenia chyba nie zaglądane było przez 4 lata bo nie było takiej potrzeby, a po Polsce też się zdarza czasami latać.

No ale nie oszukując to chyba będziemy gonić białego no i się pomysli nad jakimś nowszym. Ale na bank zostajemy przy Sprinterze.

 

P.S Jeszcze Jest Actros i też hula spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.