Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi poprawila humor dziś od rana procedura czyszczenia auta pana z sąsiadującej firmy :D Otóż zaczęło się z samego rana i to dość niewinnie. Pan otworzył maskę i szmatą od mycia podłogi czyścił silnik w swoim pasiorze b5. Następnie zamknął maskę i tą samą szmatą wtarł w lakier grubą warstwę kurzu, która znajdowała się na samochodzie. Czyścił nią wszystko, nawet wnętrze :D Wszystko to trwało jakieś 2godziny, a na sam koniec wytargał z baraku myjkę i opsikał z odległosci jakiś 4m cały samochód i na tym zakończył się jego detailing... Zaraz potem widziałem, że gdzieś odjechał heh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah tak tak, olej przecież jest tłusty, więc jak tak naszmalcował auto to chciał sprawdzić kroeplki hehe maniak :kox: . We wnętrzu pełnie miał czarną deche, a przepalony olej też w sumie czarny to ładnie nabłyszczał pewnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem grzebanie w czymś pokroju Polo, Astry i wyżej to grzebanie w Cienkim ... ale dalej to zostanie puszką która jak walnie przy prędkości 100km/h w cokolwiek to nic z tego nie zostanie, a co dopiero przy prędkościach rzędu 200km/h ...

No tak, bo z Polo czy Astry to zostanie dużo przy tych szybkościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mina znajomego któremu powiedziałem ile chcę po znajomości za ogarnięcie lakieru na jego E46 w kombi. Najpierw było :shock: a potem :idea:.

Finalnie zdecydował się na "polerkę" u lakiernika. :lol:

 

 

PS Kwota którą zaproponowałem była o 150zł wyższa niż ta którą zaproponował lakiernik. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mina znajomego któremu powiedziałem ile chcę po znajomości za ogarnięcie lakieru na jego E46 w kombi. Najpierw było :shock: a potem :idea:.

Finalnie zdecydował się na "polerkę" u lakiernika. :lol:

 

 

PS Kwota którą zaproponowałem była o 150zł wyższa niż ta którą zaproponował lakiernik. :evil:

 

Przyjdzie jak wypłucze mleczko i wypełniacze :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.