Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

To 3.6 jest wolnossące chyba 260 km ? 40 km w wolnossaku programem ?

 

Tak, 40HP można powiedzieć że programem, bo oprócz tego wcześniej zrobiony wydech od początku do końca w MG - też mógł dodać kilka koników. Nie widziałem jeszcze wykresu, ale można powiedzieć się że przy tej masie i co ma w środku, bardzo możliwe że ma te 300 :)

 

taki przyrost programem w silniku wolnossącym ? śmiem wątpić... ;)

 

co nie zmienia faktu że brzmi naprawdę dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lakierowanie całego pakietu dokładek i spojlerów R/S to civica ufo mojego bardzo dobrego kolegi :) Jak na moje póki co skromne warunki, jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego :) Jeszcze spojler i progi do polakierowania mi zostały i najgorsza część czyli rozbieranie i zakładanie nowych dokładek :/

Wiem, bez zdjęć się nie liczy :P

 

 

 

jE4m0V.jpg

vXFztR.jpg

fyPk84.jpg

lds66G.jpg

Cq0SF0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo pisze:

Randall pisze:

To 3.6 jest wolnossące chyba 260 km ? 40 km w wolnossaku programem ?

 

 

Tak, 40HP można powiedzieć że programem, bo oprócz tego wcześniej zrobiony wydech od początku do końca w MG - też mógł dodać kilka koników. Nie widziałem jeszcze wykresu, ale można powiedzieć się że przy tej masie i co ma w środku, bardzo możliwe że ma te 300

 

 

taki przyrost programem w silniku wolnossącym ? śmiem wątpić...

 

co nie zmienia faktu że brzmi naprawdę dobrze

jeśli ma zrobiony cały wydech od początku, wywalony katalizator i sporą średnicę, do tego założony filtr o dużym przepływie to zrobienie później do 10% nominalnej mocy przez program jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 3.6 jest wolnossące chyba 260 km ? 40 km w wolnossaku programem ?

Pędzę z wyjaśnieniem,ten silnik to ten sam co W passacie CC,który ma 300KM. i ta redukcja mocy bierze się z tego,że silnik jest dławiony (głównie sprawa pedału gazu) i potem przyrost okazuje się dość znaczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 3.6 jest wolnossące chyba 260 km ? 40 km w wolnossaku programem ?

Pędzę z wyjaśnieniem,ten silnik to ten sam co W passacie CC,który ma 300KM. i ta redukcja mocy bierze się z tego,że silnik jest dławiony (głównie sprawa pedału gazu) i potem przyrost okazuje się dość znaczny :D

 

Teraz jasne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 3.6 jest wolnossące chyba 260 km ? 40 km w wolnossaku programem ?

Pędzę z wyjaśnieniem,ten silnik to ten sam co W passacie CC,który ma 300KM. i ta redukcja mocy bierze się z tego,że silnik jest dławiony (głównie sprawa pedału gazu) i potem przyrost okazuje się dość znaczny :D

 

Teraz jasne :good:

 

Modyfikuje się chyba przepustnice do tych 300km, wydech plus program powinien dać dodatkowe koniki w połączeniu z DSG, miód. Sam w sumie myślałem nad takim wozidłem ;) odpowiedni wydech plus jakieś fajne koło powinno załatwić kwestie wizualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pod względem silnika, ten Superb mi odpowiada i to bardzo, to w z wyglądu jest brzydki i nie ważne czy kombi, czy sedan. O wiele ładniejsza była I generacja, a obecna III generacja jest genialna z wyglądu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikuje się chyba przepustnice do tych 300km, wydech plus program powinien dać dodatkowe koniki w połączeniu z DSG, miód. Sam w sumie myślałem nad takim wozidłem odpowiedni wydech plus jakieś fajne koło powinno załatwić kwestie wizualną.

muszę pomyśleć nad "strojeniem" swojego 1.8tfsi, niby fabrycznie 160KM ale wg danych z czujnika to gaz w podłodze i tylko 75% na potencjometrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.