Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj miałem zamiar wymyć koła zimowe, które dostałem przy zakupie samochodu i oto jaki ukazał mi się widok po wyciągnięciu z worka

 

3453876_2015-10-0916.55.46.jpg

 

3453877_2015-10-0916.56.10.jpg

 

Nie dość, że Niemiec serwisował w salonie to jeszcze miał dobrego wulkanizatora :good:

 

Jedynie zostaje wziąć cleaner i nałożyć wosk i jakieś czernidło i gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, kilku już moich znajomych kupiło takie Skody. Pierwsze co robili to zdejmowali oznaczenia z tylnej klapy. Nikt już im nie wymawiał, że kupili Audi, BMW... itp. Ludzka mentalność....

Znajomy sprzedawca ze Skody mówił mi, że Superby sprzedają się bida wersja albo "wszystkomające"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, tylko jak sie rozpędza to dźwięk jakby miał już pod czerwone pole a jedzie dalej :o

 

Tam jest Launch Control + otwarte klapy mogą taki efekt dać. W rzeczywistości jeszcze lepiej chodzi ten silnik :kox:

 

escimo, kilku już moich znajomych kupiło takie Skody. Pierwsze co robili to zdejmowali oznaczenia z tylnej klapy.

Z tego co wiem, to oznaczenia mają w ten weekend polecieć, ale to ze względu że kolega lubi jeździć bez żadnych oznaczeń + chyba nie było superba RS :)

Ten superb jest akurat wszystkomający (brak tylko panoramy), program robiony w cinsofcie na 300HP, nagłośnienie Rockforda (poprzednio był to ich democar), gwint KW i wiele innych rzeczy :)

 

Co do tematu, to moje auto dziś odebrane od mechanika. Zrobiona regeneracja alternatora, wymieniony olej w skrzyni i we wspomaganiu i założone nowe łożyska tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 4 tygodniach gipsu i po 4 tygodniach i 2 dniach "szyny" razem 58 dni )złamana 4 kość śródręcza) dzisiaj lekarz uwolnił mnie od tego dobrodziejstwa :) ...ulga mega....ale rehabilitacja będzie ciężka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 3.6 jest wolnossące chyba 260 km ? 40 km w wolnossaku programem ?

 

Tak, 40HP można powiedzieć że programem, bo oprócz tego wcześniej zrobiony wydech od początku do końca w MG - też mógł dodać kilka koników. Nie widziałem jeszcze wykresu, ale można powiedzieć się że przy tej masie i co ma w środku, bardzo możliwe że ma te 300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.