Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z lekkim opóźnieniem, ale :lol:

 

Co z tych wszystkich spisywań, jak nazwy dobrze wpisać nie umiejo :mrgreen:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Mimo Eibacha od przeszło 30kkm i przewalonej drogi do domu przez ponad 2 lata amory tył 88/86 przód 76/77 :mrgreen: Reszta o dziwo tez przeszła, nawet wydech od MG spełnia normy :kox:

 

Brudas;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zadko kiedy tu coś piszę, ale dziś nastąpiła wiekopomna chwila. Moja jedenastoletnia córka pierwszy raz w życiu poprosiła mnie abym jej zrobił kilka fotek w drodze po zakupy - co ciekawe chętnie pozowała. Jest to dla mnie o tyle miłe że całe życie ucieka jak tylko mam robić jakiś rodzinne fotki a nie mówiąc już jak mam robić te foty tylko jej.

Muszę się pochwalić tą informacją i umieścić parę fotek bo w Internecie nic ponoć nie ginie więc będę miał na nią haka :)

 

 

jsmod_01m.jpg

 

 

jsmod_02m.jpg

 

No i jeszcze jedna sprawa - Julka również mi zrobiła fotkę i zakupom które zrobiliśmy w osiedlowym sklepiku.

 

 

jsmod_03m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadko kiedy tu coś piszę, ale dziś nastąpiła wiekopomna chwila. Moja jedenastoletnia córka pierwszy raz w życiu poprosiła mnie abym jej zrobił kilka fotek w drodze po zakupy - co ciekawe chętnie pozowała. Jest to dla mnie o tyle miłe że całe życie ucieka jak tylko mam robić jakiś rodzinne fotki a nie mówiąc już jak mam robić te foty tylko jej.

Muszę się pochwalić tą informacją i umieścić parę fotek bo w Internecie nic ponoć nie ginie więc będę miał na nią haka :)

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

No i jeszcze jedna sprawa - Julka również mi zrobiła fotkę i zakupom które zrobiliśmy w osiedlowym sklepiku.

 

 

Obrazek

 

 

 

Kto nie ma córki to nie zrozumie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ma córki to nie zrozumie

+100

 

Przed chwilą wróciłem z 2,5h jazdy rowerkami/biegaczami przed blokiem. Moja niespełna dwuletnia córka w tempie żółwia pustynnego testowała wszystkie środki transportu jakie posiada :) Mała rzecz a cieszy jak widzisz jak jej to sprawia frajdę i jak zacięcie walczy z balansem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za zainteresowanie moim postem.

danielek. - wybierając się na zakupy śniadaniowe córa poprosiła abym zrobił jej kilka fotek, bo tak to by mi się nie chciało brać aparatu tym bardziej że nie było by po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up date moich dotychczasowych rolek K2 Ascent Carbon

 

10524611_10152551576480513_1957787089796391898_n.jpg

 

na bardziej profi K2 Moto z systemem sznurowania BOA.

DchcGZI.jpg?1

 

Dotychczasowe rolki będą na sprzedaż. Za kilka dni wrzucę je także tutaj na giełdę jakby ktoś był zainteresowany.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tor. :song:

We Wrocławiu co prawda nie ma toru ale za to jest fajny, szeroki chodnik asfaltowy wzdłuż Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia. Najprzyjemniejszy odcinek ma około 1km długości więc przynajmniej jest gdzie pojeździć (to co leci przy tej trafo-budzie Dialogu)

 

puURscS.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - ja też jeżdżę rekreacyjnie bo jeszcze póki co jestem początkującym rolkarzem. Tak jak mówisz - na takim okrągłym torze w pewnym momencie robi się nuda. Dlatego wolę jeździć na takich trasach jak pokazałem na obrazku bo albo można jeździć sobie w tą i spowrotem albo jechać jeszcze dalej bo właściwie ciągłość tego chodnika (poza przejechaniem od czasu do czasu przez jakieś przejścia dla pieszych itp) jest zachowana na jakichś 6-7km.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką jazdę na kilka km to mogę wykonać w Parku Śląskim, tylko tam różnie z nawierzchnią bywa, bo jest i asfalt i kostka brukowa i zwykły chodnik.

jest jeszcze opcja "trasy" wzdłuż gliwickiego odcinka A4, tam asfaltu też jest parę kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.