Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsze przejazdzki na rowerze w spd;d w miejscach gdzie kiedys zrzucalo mnie z pedalow, teraz ide jak przecinak. A w pazdzierniku po dlugiej przerwie zawody;d

 

Moja pierwsza przejażdżka skończyła się na tym, że po dojechaniu do skrzyżowania zwyczajnie złożyłem się na bok razem z rowerem.

Zapomniało mi się wypiąć :D

Ale po 2-3 glebach się naumiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zimą sprawdzają się idealnie, chodź nie pojmuję osób, które kupują SUV'a dla samego posiadania wysokiego auta i wybierają wersję z napędem na przód, a później przy większym śniegu zaczynają się problemy. Nawet "głupia" CR-V'ka z dołączanym napędem radzi sobie o wiele lepiej, niż jej odpowiedniczka z samym napędem na przód, wyżej położona karoseria i podzespoły to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny pacjent, który "przejrzał na oczy" - Mieczysław W211:

 

PRZED (lampy lewe były trochę mniej zmęczone i ogólnie dramatu nie było ale za ciekawie lampy się nie prezentowały):

 

PorWJPt.jpg?1

 

MrWOlk1.jpg?1

 

IcGtYix.jpg?1

 

PO (tylko jedno zdjęcie bo zapomniałem je zrobić i jedynie właściciel tego auta przysłał mi jedno mailem):

 

VSNi01j.jpg?1

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno opuszczasz się :D Jak Sirka miałeś to co jakiś czas jakieś mycie ręczne wleciało, jakieś woskowanko, a tu już tyle nowa fura siedzi i dopiero coś tam zostało podziałane :?

Mierzyłeś auto do setki jakimś dokładniejszym sprzętem pomiarowym ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wpadł mi w ręce RL. Powinno byc 4,6/16,8, bo 19stki. Kumpel zmierzył wczoraj wieczorem 4,4/15,8, ale na 18stce. Moze cos sie uda pod koniec tygodnia ;)

 

A co do mycia, wlasnie dlatego biały, w ogóle nie widać brudu, zajeżdżam na bezdotyk i w sumie tyle. A do tego troche faza zajawek, testowania itd mi minęła, nie kupuje kosmetyków, myje tym co jest i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekaw jestem porównania z nowym RS3 jak to wypadnie, mocny konkurent się pojawił :o

Tak, też mam teraz biały, wiem coś o tym, aczkolwiek jak biały się odświeży to widać różnice mimo wszystko :)

Znam to skądś, dobre parę miesięcy nic nie zamawiane, nie mogę zużyć tego co "na półkach" zalega :roll:

Jakoś chętniej sięgam po sprawdzone rzeczy, a reszta leży, nie ma co z tym robić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.