Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę kasy, zero umiejętności :lol:

 

Rozumiem, żeby jeden łoś ale trzech? Podejrzewam, że wszyscy tam to dobre kierowniki :D Swoją drogą gościu "tylko" wjechał na przeciwległy pas, coś tam otarł. Przyjechała policja i w kajdany go :evil: a u nas w PL po mieście latał popapraniec w BMW jak w GTA a prokuratura stwierdziła, że nie stworzył bezpośredniego zagrożenia w ruchu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Są zbyt zagruzowane,żeby je pokazać na tym forum,a nie mam kiedy wyczyścić,ale proste za to :P

Ogólnie to przejściowe koła, 16tki z e38,styling 5 ;)

Do e28,to mniej więcej jak do współczesnego auta jakieś 18tki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą zaprawką na zderzaku mnie ujął -albo grubo albo wcale ;-)

 

A ja mam radoche bo po 3 miesiącach walki z mini mini wyciekiem z klimy ,znaleźli mini dziurkę w przewodzie klimy pod autem haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megs 101 z futrem poprawił mi humor niemiłosiernie. :D

 

Polecony przez PolishAngel jako dobry zawodnik to mówię ok. Przyszedł jakoś w zeszłym tygodniu. Aktualnie robię Łopla i wszystko szło gładko na białym flexi+power fg400 i nagle cały tył malowany. Lakier niczym VW twardy tak, że futro i fg400 nie robiło dosłownie nic. :shock:

Czas uciekał :oops: i przypomniałem sobie o tej 101-nce. Szybko nowe futro bach bach 3 kropki i lecę. Odtłuszczamy z pasty a tam :shock::shock::shock: 80% zdjęte.

 

Polecam tę pastę z czystym sumieniem. Może cena nie jest korzystna, ale przy bardzo twardych lakierach zaoszczędzi nam czasu, a i wyjdzie podobnie cenowo jak 5 przejazdów np fg400.

 

Dzięki PA za rady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wizyta w ASO Renault - ustawienie zbieżności, naprawa małego elementu zawieszenia, wymiana kierownicy = rachunek na 53zł :)

 

A ja dałem do mojej maszyny za plastikowy element roletki 100 zł :kox::P

 

Mi dzisiaj proprawił humor wypad na myjnie ,potem QD i jest malina bo już patrzeć nie mogłem jaki zakurzony był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu tuż po nawoskowaniu auta mówię do syna (6 lat), żeby zamykał drzwi za klamkę, a nie pchał bo lakierze, bo zostają ślady. Wczoraj żona zamknęła samochód pilotem, jednakże drzwi tylne były otwarte, wyjmowałem nosidełko z najmłodszym, chwyciłem torbę w drugą rękę i poprosiłem syna, żeby zamknął drzwi. Niestety zrobił to za delikatnie i drzwi tkwiły w półzamknięciu, powiedziałem żeby spróbował domknąć, ale z mizernym skutkiem. Na co ja podszedłem , w okolicach klamki dopchnąłem drzwi i wtedy syn do mnie z wyrzutem - tato, dlaczego ty możesz brudzić samochód a ja nie. Zatkało mnie. Na całe szczęście auto było brudne (choć niektrórzy mówią, że czyste), więc wybrnąłęm z sytuacji i pochwaliłem syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.