Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dział AMG pamiętał o poszerzeniu zderzaków, zwiększeniu rozstawu osi i innych felgach, ale jak widać coś umknęło ich uwadze :mrgreen:

 

IMG_1505.jpg

 

Ale za to na felgach nic nie leży, a satyna wykazuje nadmierną zdolność do łatwego czyszczenia na bezdotyku :kox:

 

IMG_1508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, jeśli już to jak ogarnę jakiś słoiczek wreszcie inny niż Carbon :mrgreen: i będzie trochę cieplej ;)

 

Na UK forum kombinują z takimi blaszkami wsadzanymi między nadkole, a blachę, ale ja to jakoś sceptycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor poprawił mega weekend wyścigowy - F1 i Ferrari + Motogp i Rossi 8-)8-)8-)

 

aż szkoda, że wyścig moto gp tak krótko trwał, 3 włochów na pudle, piękna walka, jeśli chodzi o emocje to Bernie powinien brać od nich korepetycje...no i włosi mają dziś swoje święto, Ferrari i Ducati :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lutym 2013 roku zakupiłem na allegro kartę pamięci za 56 zł.

okazało się że to oszustwo i w sumie na złość zgłosiłem sprawę na policje.

bo nie wierzyłem że uda się odzyskać cokolwiek.

dzisiaj w skrzynce awizo i przekaz. idę na pocztę i dostaję kasę w sumie nie wiem za co.

Nawet pani z okienka się dopytała czy przyjmuję. Ja na to że jak dają to biorę.

I dostałem zwrot ;-)

Nie ma co odpuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj humor poprawiła mi narzeczona, która przyniosła mi z pracy takie wiadereczko 3,5 galona. Pokrywka szczelnie zamykana, bardzo mocne i solidne. Jeszcze tylko jedno takie i będzie elegancki zestawik na bezdotyki.

P.S. Sorry za jakość zdjęć.

 

 

59e3015e5d56a0d2.jpg

137690bf94b79250.jpg

9eea1237199ace69.jpg

8400e75223f4bb31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.