Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro napiszę trochę więcej, ale trochę mogłem po obcować z nowym A7 3.0 TFSI po lifcie. W swoim temacie dorzucę jakieś fotki oraz opis ;)

 

Parkowanie w moim stylu ( tak tak, to felga 21 cali :D )

IMG_1356.jpg

 

IMG_1342.jpg

 

I średnia z 30 km jazdy po mieście. Kilka startów poza tym 50-60 bez jakiegoś większego kozakowania :mrgreen:

IMG_1353.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu zostałem bohaterem w swoim domu :dontknow:

Jako ojciec dwójki dzieci, zwracam uwagę, że reanimując telefon córki, zostałeś również bohaterem swojego portfela :mrgreen:

To był/ jest telefon NzŻ a Młoda go tylko utopiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro napiszę trochę więcej, ale trochę mogłem po obcować z nowym A7 3.0 TFSI po lifcie. W swoim temacie dorzucę jakieś fotki oraz opis ;)

 

Parkowanie w moim stylu ( tak tak, to felga 21 cali :D )

IMG_1356.jpg

 

IMG_1342.jpg

 

I średnia z 30 km jazdy po mieście. Kilka startów poza tym 50-60 bez jakiegoś większego kozakowania :mrgreen:

IMG_1353.jpg

Trzeba było wziąć na testy 3.0 TDI tam czy miasto czy autostrada 10l/100 nie przekracza i bez znaczenia czy szalejesz czy jedziesz spokojnie. Ogólnie średnia z 40 tys km w większości po trasie to 8.7 a najnizsze spalanie 6.1 tempomat i 110 na autostradzie. Taka 3.0 Tfsi miałem na parę dni i w trasie przy podobnym taktowaniu jak tdi spala kolo 12 do 15 także nie ma źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro napiszę trochę więcej, ale trochę mogłem po obcować z nowym A7 3.0 TFSI po lifcie

Fura fajna wyposażeniem, silnik pewnie zacnie się odpycha, wrażenia z jazdy też zapewne bardzo najsne ale bryła - to jest ta rzecz, która kompletnie mi się nie podoba. Nie wiem dlaczego ale widząc bryłę A7 mam wrażenie, że zrobiona została na siłę, tylko po to, żeby Audi miało w ofercie limuzynę 4 drzwiową typu Coupe. :/

Ogólnie Audi mi się podobają - poza A7. To tak jak z BMW, które bardzo lubię ale serię 7 e65 pomijam milczeniem bo widząc takie brzydactwo człowiekowi odejmuje mowę z przerażenia...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dużo w trasie 12-15 :o w mamowozie 4.2 V8 trasa warszawa - krynica zdrój, cały czas tempomat 120-140 da się zejśc do 9 :o

No tak wychodziło ale to dlatego że sporo jazdy po mieście wtedy było plus szybka trasa Pl-De-Pl przy prędkościach powyżej 200 tyle palić musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana sterownika silnika w S4 + nowy soft by Pro-Tune ( powinno być koło 350-360KM ) + Launch Control + FlatShift

 

yfygP7Z.jpg

 

Żyje :good:

 

EylrDoY.jpg

 

Na szybko pod domem nagrałem LC, nie chciałem przeginać bo mi sąsiedzi dom spalą :lol:

 

Będą lepsze warunki to nagram coś lepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.