Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy telefonik - Galaxy S2 :-] Przeżyłem chwile grozy, bo wołał cały czas mnie o jakiś kod i okazało się, że ma simlocka, chociaż sprzedawca napisał, że go nie ma, ale udało się go zdjąć w domowym zaciszu :mrgreen: Jest przepaść między nim a pierwszą eską :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przymierzałem się do S5 i chyba zagości niebawem w kieszeni :song:

 

Czekam tylko do Września czy nie zaprezentują Note 4 / Samsung F.

 

Wtedy może miesiąc przetrzymam albo S5 zjedzie z ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś poważnie zastanawiałem się żeby kupić sobie jakieś rozlatujące się padło i jeździć na polowanie na miasto :mrgreen: Chociaż jeżdżąc francą też się nie daję, ale jednak trzeba czasem odpuścić 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też takiego co wymusza, to nie wpuszczam, ale jak widzę, że już centymetry, to uciekam, szkoda mi samochodu.

Niemniej, jak miałem astrę F z 97 roku, co to ją rdza zeżarła, to nikt się we mnie nie wpychał... A jak już chciałem przywalić, to Wam powiem, że trzeba odwagi przydzwonić na skrzyżowaniu. W sensie ja miałem odruch i kierownica "sama" skręcała, żeby nie walnąć.

Okoliczni mieszkańcy przyznają, że chyba "najlepsze" do tego jest skrzyżowanie koło Arkadii. Jak tam jestem, to bardzo często jest jakaś "sytuacja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś poważnie zastanawiałem się żeby kupić sobie jakieś rozlatujące się padło i jeździć na polowanie na miasto :mrgreen: Chociaż jeżdżąc francą też się nie daję, ale jednak trzeba czasem odpuścić 8-)

 

Chyba każdy nie raz miał taki plan :D Kupić poldka trucka i walić do upadłego :D

 

 

Hahaha ale widać, że gość w jakimś media markcie pracuje, bo się chłop nanosił telewizorów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chamstwo, cwaniactwo, "dekiel" (nie znałem określenia) - ze wszystkim się zgadzam :good::good::good:

 

Ale wszyscy Szeryfowie Dróg, pamiętajcie że kiedy gną się auta to czasami giną ludzie a świadomość że TO JA MIAŁEM PIERWSZEŃSTWO nie pomaga żyć ze świadomością że się kogoś zabiło.

 

Filmik przedstawia zdarzenie przy minimalnej prędkości ale wyobraźmy sobie co by się stało z kierowcą białej strzały gdyby tak oberwał przy 50 - 60 km/h - myślicie że dałby radę wyprowadzić samochód?

 

Uważam że umyślne doprowadzanie do wypadków, tylko dlatego że ma się rację to szczyt nieodpowiedzialności i autor tego filmiku nie ma żadnych powodów do dumy. Szeryf uwiecznił wyczyn osiłka na filmie. Teraz policja ma specjalne zespoły które takie filmiki analizują i karzą sprawców wykroczeń drogowych. Efekt byłby ten sam a auta nie byłyby pogięte i zagrożenia na drodze by nie było.

 

Wyobraźnia przede wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Cwaniak oczywiście się chciał wepchać, należy mu się wysoki mandat.

Ale na filmie wyraźnie widać, że szeryf przyspieszył i w niego przywalił celowo - to nie jest karalne? Bez kamery taka sprawa byłaby nie do udowodnienia, ale takie nagranie moim zdaniem świadczy na niekorzyść szeryfa, który również powinien zostać ukarany za celowe spowodowanie kolizji :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo ludzi wpuszczam, jak i trzeba to i ze dwa tiry moge wpuścić. Ale cwaniaków nie trawie i to mocno. Nigdy nie odpuszczam, prawie jak na filmie - z tą tylko różnicą że zawsze zostawiam trochę miejsca i nie pakuje na stłuczkę...

 

Co do w ogóle jego zachowania to jak dla mnie oboje są siebie warci, ten co nagrywał też powienian dostać mandat za stwarzanie zagrożenia czy jakoś tak, bo wjechał z premedytacją. Dodatkowo raczej nei bardzo można pokazywać publicznie czyjejś twarzy bez jego zgody :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.