Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja teraz gram często po pracy bo jak pogoda to pomimo że pracuje fizycznie to siedze przy samochodzie i coś tam działam.Kiedyś nawet nie wytrzymałem i w lato po nocce w sobote jechałem z woskiem a oczy sie zamykały haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musimy się musowo spiknąć na grze :) Też gram, ale miałem może z miesiąc przerwy teraz. Kiedyś to pizgałem w sourca i to ładnych parę lat :) GO tak mi nie przypadł do gustu, ale da się grać :P Jak teraz zaprasza się do znajomych? Przez login konta czy nick na steamie, bo już nie pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zabrałem sie za porządki w pokoju i wystawiam graty na olx, dziś znalazłem kolejny skarb jakim jest Atari 1040STFM cały komplet z myszka, dżojstikami i dwoma pudełkami pełnymi dyskietek 3,5" na których sa gry oczywiście. Jakie było moje zdziwienie że ludzie podobne sprzęty wystawiają po 600pln na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 oferta pracy w tym tygodniu. Sęk w tym, że nawet CV nie wysyłam bo sumie nie mam źle.

Chyba VW Września ładnie rozruszał rynek pracy w Poznianiu.

Moja strategia - rozmawiam sobie z tymi HRowcami i wołam 150% tego co mam teraz:) Może ktoś łyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem na jednej z rozmów w firmie, która otwierała nową markę w Trójmieście prezes/dyrektor zapytał mnie o moje ostatnie rezultaty sprzedażowe - powiedziałem ile sprzedaje miesięcznie aut - Pan spojrzał w kartkę i stwierdził: - Chyba nas na Pana nie stać.

 

Jak się potem okazało zaproponowana miała być podstawa 1500zł z premią 100zł/auto. Good luck :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 oferta pracy w tym tygodniu. Sęk w tym, że nawet CV nie wysyłam bo sumie nie mam źle.

Chyba VW Września ładnie rozruszał rynek pracy w Poznianiu.

Moja strategia - rozmawiam sobie z tymi HRowcami i wołam 150% tego co mam teraz:) Może ktoś łyknie.

Można wiedzieć jakie stanowisko/branża/zawód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak juz jest o zawodach i pracy , zapytam: ma ktoś jakieś doświadczenie i wie jak jest z pracą po kierunku mechatronika, jest zapotrzebowanie???? Bo studiuje ten kierunek i robię rozeznanie, niby "przyszłościowy " ale jak to jest to pieron wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 oferta pracy w tym tygodniu. Sęk w tym, że nawet CV nie wysyłam bo sumie nie mam źle.

Chyba VW Września ładnie rozruszał rynek pracy w Poznianiu.

Moja strategia - rozmawiam sobie z tymi HRowcami i wołam 150% tego co mam teraz:) Może ktoś łyknie.

 

Człowiek czuje się dowartościowany.

Mając wykształcenie techniczne i ekonomiczne, władze Taurona dwa razy chciały mnie wyciągnąć z podziemi do biurowca. Zdecydowanie wolę wydobywać niż siedzieć w garniaku przed kompem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.