Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

wrzucilem dokladnie ten sam film w ciekawe video i wymienilem kilka zdan z prowadzacym ten kanal na fb, zapewnil mnie ,ze przy takim myciu nie rysuje lakieru :mrgreen:

 

Ja już z nim nie zaczynałem dyskusji bo mnie jeszcze zgasi jak Hiob pewnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczęście jak szczęście ale warto podkreślić samą świadomość posiadanego lusterka przez drivera, która niestety nie każdym naszym kierowcom towarzyszy. Kierowcy bmki i octavii - barwo wy-wygraliście najprawdopodobniej życie :/

to może tak dla przypomnienia bo chyba bardzo częste przewinienie na naszych drogach-filmik stary ale dalej robi wrażenie - odziwo - pani kierowniczka przeżyła ten wypadek :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite szczęście spojrzeć w lusterko akurat w takim momencie.

Nie wiem czy miałbym taki refleks żeby nagle wrzucić bieg i odlecieć w bok, ale samo patrzenie prawie non-stop w lusterka kiedy się stoi jako ostatnie auto w korku na szybszej trasie to norma, plus do tego jeszcze zapięcie awaryjnych na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W automacie nie trzeba zapinać biegu .

 

Ja od kiedy urodził mi się synek to jeżdżę całkiem inaczej niż kiedyś . Przede wszystkim myślę za innych , już raz właśnie patrzenie w lusterko tylne uratowało mi cały tył auta i kto wie czy zdrowie młodego i żony .

 

A tu myślę że kierowca tira zasłabł lub zasnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle ze pisał smsa, cały czas widze jak kierowcy tirów gadają przez telefony, tyle czasu jeździć autem dziennie i nie kupic zestawu głośnomówiącego to paranoja.

Dla mnie każdy tir i być może osobòwka powinny mieć wbudowany zestaw głośnomòwiacy (chodzi o nowosprzedawane samochody)- koszt żaden, a może część z tych idiotòw trzymajacych telefon przy uchu lub przed ustami, skorzystałoby z takiego wynalazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.