Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

[mod=Pajko]JA BARDZO ALE TO BARDZO PROSZĘ !! nie zaśmiecajcie kolejnego tematu durnymi politycznymi przemyśleniami , przypominam że to forum o tematyce autokosmetyki-detailingu . Fora polityczne można znaleźć w google.[/mod]

Ooooo - widzę, że czasy się zmieniają. Jak z 1,5 tygodnia napisałem coś a'la politycznego to z miejsca ban na 7 dni. Teraz widzę zamiast bana jedynie prośba o niezaśmiecanie forum. Równi i równiejsi...? :D:D:D

 

Teraz w temacie.

Lisek z zamiłowania był mechanikiem. Chciał zajrzeć do silnika.

CbbhUZe.jpg?1

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kielcach taką ganiają.. :mrgreen:

 

Spuścizna od BOR' u. Latają bardzo często na wlocie DK73 od strony Morawicy. Swoją drogą tam teraz mają największe żniwa.

 

Dokładnie na tej dwupasmówce z ograniczeniem 70 koszą nieziemsko..

BTW tak sie przyglądam i to chyba nawet ta konkretnie piatka jest na tym democie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chciałbym serdecznie pozdrowić dwóch braci, którzy wczoraj w godzinach wieczornych siedzieli w stajni jednorozcy. Jeden miał może z 5 lat drugi koło 20. Ten młodszy cały czas się uśmiechał do mojej znajomej - będzie plejerem jak dorosnie - po czym podszedł do niej z tekstem:

- cześć, jestem Piotruś a ty jesteś bardzo sliczna

- ojej, dziękuję. - po czym cmoknela go w policzek.

- to jest mój brat Paweł. Wiesz, że ma siusiaka jak słoń?

 

Myślałem, że zejde ze śmiechu razem z nią i owym słoniem. /Spotter"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.