Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrzebnie to czytałem , zepsułem sobie dobry humor przed jutrzejszym wolnym dniem . Nie cierpię tej instytucji która wysysa ile się da z osób prowadzących firmy nie dając niczego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co mu wyjechał też nie był święty

 

Warunki pogodowe jakie były to widać na filmiku. W zabudowanym raczej mało kto jeździ 100km/h+, szczególnie w taką pogodę. Gość wymusił, to fakt - ale wg mnie 90% ludzi by wymusiło w ten sposób - bo mało kto podejrzewa, że trafi na takiego wariata.

 

No ale... gość obejrzy nowy filmik z Bogusiem w roli głównej i dalej będzie próbował go naśladować...

https://www.facebook.com/BogusM3/videos ... 595931925/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o obronę tego co tak zasuwał. Ale nie powiesz, w dzień można porządnie określić z jaką prędkością się do nas zbliża inne auto i taki wyjazd był bezmyślny. W ogóle ten kierowca sprawiał wrażenie jakby nie widział tego wariata, może popatrzył w lewo i było czysto (w tym czasie pojawił się główny bohater), popatrzył w prawo i też było czysto i zaraz później ruszył :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kandy, podejrzewam, że było tak jak piszesz. Sam byłem kiedyś świadkiem takiego wypadku: stałem za autem które włączało się do ruchu i zostało uderzone. Widoczność była bardzo dobra, ale gość który uderzył zasuwał grubo, bo sam go nie widziałem. Niestety wina gościa, który "wymusił" - mimo tego że prawdziwy sprawdza był pijany :/

 

Pamiętam jeszcze jak powiedziałem do policjanta, że na moje oko to gość leciał koło 120-130km/h, na co pan władza odpowiedział mi: "czy możemy wziąć Pana oko jako dowód? ha ha ha"... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Deszcz + znaczne przekroczenie predkosci = niedostosowanie predkosci do warunkow i jest klops....

 

Może mała ankieta, który z głównych bohaterów tego filmiku, jest Waszym zdanie większym osłem za kierownicą? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, W świetle materiału dowodowego jakim jest film uważam, że większym osłem jest kierowca auta, na którym była zamontowana kamera. Jakim trzeba być osłem żeby nagrywać taką kamerą i umieszczać ją na zewnątrz auta? Mycie na dwa wiadra, ścierki droższe niż ośmiorniczki w Sowa i Przyjaciele, a kamera porysowała maske, że pod ledem strach obejrzeć. No ludzie.

Jednakże po analizie filmu przez biegłych za pomocą sprzętu stopklatkowego stwierdzamy, że osłem, który stwarza zagrożenie w ruchu normalnym, a nie bogusiowym jest kierowca czarnego auta, które wyjechało z drogi podporządkowanej. Jeżeli dysponują Państwo sprzętem tak zaawansowanym jak komisja Macierewicza to proszę zatrzymać film w 2:31. Widać jak na brzozie, że auto to chce wjechać w człowieka stojącego na przystanku. Widzimy, że przed nim nie ma drogi na wprost. Może on skręcić w lewo lub w prawo. Jedzie jednak na wprost. Bohater naszego filmu z niebieskiego auto omija auto zatoczką. Po ustawieniu pojazdów w 2:31,5 stwierdzamy, że kierowca czarnego auta musiał doznać szoku na skutek wybuchu w silniku i chciał jechać prosto na chodnik. Widać, że nie ma on skręconych kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zauważył "Bogusia" w ostatniej chwili i postanowił się ratować dodając gazu, chcąc zrobić debilowi przejazd. Obaj bez wyobraźni, wyższe umiejętności kierowania bez wątpienia po stronie "Bogusia", natomiast przychylność publiczności (w mojej osobie) po stronie "niedzielnego kierowcy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.