Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Do tego chłopa to już wszystko podpinają ...ostatnio niby się z tuska nabijał :D

 

A miałem kiedyś honde civic V z 94 r i musze powiedzieć że trafiłem idealnie bo od wymiany do wymiany nawet 100 ml nie dolewałem i niczego nie ubywało :D Zacne auta były tylko korozja zjadała na potęge tylne błotniki i progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze info w jednym z wieczornych programów informacyjnych:

Facet ma wadę wzroku wykluczającą możliwość prowadzenia pojazdów mechanicznych (prawie niewidomy) i nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Mimo to kupuje samochód, jedzie i zbija rowerzystę. Sąd uznaje go za niewinnego.

Gdzie my k... żyjemy ja się pytam :dontknow:

Dla mnie to morderca, powinien dostać conajmniej 25 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie, no przecież mówili, że rower mu drogę zajechał i nawet jakby widział, to nic by nie mógł zrobić. Przynajmniej on to tak widział...

 

A tak mi się przypomniało:

Spotykamy dawnego znajomego, tzn. idziemy, prawie się mijamy - dosłownie o pół metra.

Nie zobaczył nas, zareagował na "dzień dobry", patrzy z 30cm, a poznaję mówi. Sorry ale mam problem z oczami, jakaś operacja itp. ledwo widzę. Spotkanie było na parkingu cmentarza, syna pochował, przykra sprawa. Po pięciu minutach się rozchodzimy, ale jeszcze się obejrzałem, a on do swojej audicy wsiada... :wallbash:

Takich ludzi jest sporo wokół, a piesi wchodząc na pasy, myślą że kierowca ich zawsze widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good::good::good::good:

 

Jeżdzę tą drogą codziennie do pracy. Od roku trwają prace budowlane i od tego czasu jest zwężka (była przerwa na czas zimy, teraz zaczynają drugą stronę drogi więc znowu jest zwężka). Na pewno zdarzyło wam się kiedyś trafić na szeryfa. Ja tak od roku mam niemal codziennie :wallbash:. Gdyby policja stała na końcu tej zwężki to by zgarniała takiego szeryfa co 10 minut. Nie mogę zrozumieć, że najczęściej to właśnie zawodowi kierowcy blokują - tiry, ciężarówki, dostawczaki. Kto jak nie oni właśnie powinien znać i rozumieć przepisy najlepiej. Niestety jest zupełnie na odwrót..

Dlatego cieszę się, że w końcu "szeryf" został ukarany albo chociaż upomniany. Może nauczy innych że tak się nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem dzisiaj do Bielska z ciotką, wracając trafiłem na "starszego Pana" w nowym meśku ml, przy znaku informującym, że za 600 m zwężenie wrzucił kierunkowskaz i już się tak toczył, a miejscówke mu zrobiono, że 4 takie by się zmieściły. Oczywiście korek za nim się zrobił ogromny. Debil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.