Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

 

Zaje...sta puenta artykułu - "Mama pana Tomasza wstępnie kontaktowała się w tej sprawie ze słynnym detektywem Rutkowskim z Łodzi." :D

 

Może lepiej było by: "Mama pana Tomasza wstępnie kontaktowała się w tej sprawie ze słynnym wróżem Tomaszem".

 

Jakby nie było przykra historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót serwisu nie kłamie "GP" gówno prawda

 

"Tam moja crossowa yamaha 450 z 2007 roku"

"Funkcjonariusze spisali jego zeznania. Obejrzeli też monitoring na stacji benzynowej, gdzie nie było ani śladu motocyklisty. Spisali także dane skradzionego ścigacza..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed bramą nieba staje ksiądz i kierowca autobusu, święty Piotr mówi:

- Ty kierowco do nieba, a ty księże do czyśćca.

- Ale czemu tak? - pyta ksiądz.

- Bo widzisz, jak ty prawiłeś kazania to wszyscy spali, a gdy on prowadził autobus to wszyscy się modlili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Bernard Freundel, 63-letni rabin synagogi Kesher Israel w Waszyngtonie, był podejrzany o nagrywanie ukrytą kamerą 52 kobiet, który przygotowywały się do kąpieli rytualnej w żydowskiej łaźni. Teraz mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Grozi mu nawet 52 lata pozbawienia wolności.

 

http://wyborcza.pl/1,75477,17465058,Rab ... l#BoxGWImg

 

USA to jednak strasznie nietolerancyjny kraj :thumbdown:

U nas za dużo gorsze rzeczy, przenoszą co najwyżej do innej parafii :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Kolega ma bardzo ciekawą opinię o forum: :lol:

 

mSHAI3h.png

 

Czy możesz napisać co to za forum?

 

Nasz BYŁY forumowy kolega twierdził że tylko na KA nikt go nie rozumie i że to białoruskie forum... Widzę że sposobu prowadzenia rozmowy nie zmienił i z brakiem zrozumienia swojej osoby i identycznymi zarzutami nachalnego zachwalania Duraglosa, spotyka się i gdzie indziej. Każdy inny zastanowiłby się nad sobą ale nie on...

 

Mnie najbardziej rozbawiło jednak ostatnie jego zdanie w którym żałuje że w internecie nie pisze się pod swoim imieniem i nazwiskiem :)

Forumowicze KA powinni wiedzieć że ww., Ostatni Sprawiedliwy Internetu, po zbanowaniu go z KA, powracał do nas jeszcze co najmniej pod dziesiątkiem nowych nicków i zawsze twierdził że to nie on :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś kto jaką opinię ma o WaxParadise (czy personalnie o Sebastianie) - każdy może sobie wyrobić ją sam.

 

Ale prawda jest taka, że takiego trola jakim jest KHOT naprawdę dawno w necie nie spotkałem - więc zalecam ostrożność akurat z jego opiniami;)

Już sam fakt, że przyszedł z forum Alfa Romeo, na którym merytorycznie upokorzył się nie raz, nie dwa - i pożalił się tutaj, jest wystarczająco żenujący ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jest to, co Kajko tam napisał, daje do myślenia i wydaje się być prawdopodobne. Jeśli ta zmowa cenowa wśród partnerów jest prawdą, to stracę wszelki szacunek do administracji tego forum. :thumbdown: Jednak bez dowodów niczego z góry nie zakładam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.