Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z tych zdjęć widać tylko, że chłopaki doskonale wiedzą co robićm wszytsko ładnie porozwiercane na zgrzewach. Wszytskie spawy na zakładki. Ja tam nie wiedzę w tych aytach najmniejszego problemu, ponieważ jest to zrobione tak jak być pwoino.

 

Wiem wiem zaraz posypie sie lawian komenagtrzy, ze tak i tak, ale odpwoiem którtko. Auto czy sie komuś podoba czy nie na linię produkcyjną wiżdża w kawałkach i jest zgrzewane, a sam producent dopuszacz zmianę dachu, błotnika itp, więc poprostu jak praca zrobiona jest dobrze to ok.

 

I jeszcze sprawa ostatnio nawet poruszana na tym forum, ze zauto bezwypadkowe powinno się kupować. To ciekawe co Ci ludzie co są przeciwni naprawą zrobią jak ktoś im w tył uderzy czy sami zrobia szkodę np. na tylnym błotniku że trzeba wstawić drugie poszycie.

I ja odpwiem teraz juz na to pytanie. Tacy ludzie będą na forach głosili tezy, że auto na zło itp, a jak zdarzy sie to im to będą pierwsi w kolejce do blacharza, oczywiście takiego co im zrobi to najtanje.

 

Ot takie polskie realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kaffel123, ja nie przekreslam tego typu napraw tylko sam nie chcialbym takim jezdzic. Oczywiscie mam swiadomosc, ze w teorii wszystko jest jak najbardziej w porzadku, ale serce podpowiada co innego... Co innego naprawa i jezdzenie, a co innego naprawa by z wraku zrobic bezwypadek zeby zarobic pare zlotych wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i żaden porządny i szanujący sie blacharz nie lata z flexem przy aucie i tnie jak mu się podoba, bo ma akurat taką wizje. Auta zrobione tak jak je fabyryka pospawała czyli na zgrzewach niczym nie odbiegaja tym co robione nie były, ale tak jak napisałem wyżej i w poprzednim poście. Taką naprawę musi przeprowadzić osoba, która wie co ma robić i w jaki sposób to sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.