Skocz do zawartości

Samochód do ślubu, wesela.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym usłyszeń waszej opinii na temat samochodu którym chcielibyście pojechać na wasz ślub. Pytam bo rozważam zakup jakiegoś samochodu i chciałbym go wynajmować.

Raczej patrzę za samochodami z lat od 60 do 80.

Czekam na wasze opinie ;)

 

Może od razu napiszę co mi wpadło do gustu :

 

Mercedes, model dokładnie nie napisze który bo jest ich dużo bardzo ładnych ale np. w114, 115.

 

VW garbus, tylko że samochód wiadomo dwu drzwiowy, więc para młoda się zmieści, ale gdyby chcieli szofera to już w tym przypadku odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal wiem z doświadczenia znajomego który właśnie wypożycza samochody do ślubu że najlepiej idą amerykany (ma Warszawę i DeVilla `69), sam zresztą takiego pancernika wypożyczyłem sobie od niego na na 20 tego miesiąca. Moim zdaniem przy takim samochodzie najważniejsze jest to ŁAŁ a przy mercu raczej tego nie będzie, można by też poszukać opli z lat 60 one wtedy bardzo przypominały amerykańskie krążowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje mercedesa w108 sam takiego wybralem, piekny samochod !! zadne warszawy, borewicze, syrenki sie nie umywaja.

kolega wlasie do slubu takim wozi, a wczesniej mial warszawke, ale merc to jest to :good:

Audi RS6. :kox: Nie wiem czemu, ale wolałbym coś nowszego niż lata 60, 80.

mi się to auto od razu kojarzy z filmem "uciekająca panna młoda", na takie okazje w sam raz :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego ile chciałbyś na takie auto wydać. Jak w miarę budżetowo to patrzyłbym za starymi Mercedesami. W dalszej kolejnośći amerykańce a na końcu jakieś Royse. Do tego na śluby dobrze się spisują wszelkie cabrio, ale tu jesteś mocno uzależniony od pogody więc jest ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.