Skocz do zawartości

Citroen C4 ~ Sparco ~ 18'inc !STAGE 1 ~ Panorama & Green update str.12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmywacz silikonowy sobie kup, tani a też daję radę :)

Myślę, że połączenie zmywacz + IPA będzie całkiem wystarczający :)

Ale niech się inni wypowiedzą :o

W motoryzacyjnym powinien być, a w lakierniczym to na pewno :)

Bo niestety, ale dedykowane środki są mega drogie według mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakiego leda jakos oswietlenie w przystepnej cenie polecacie, bo jednak tego mi brakuje zeby sprawdzic dokladniej rysy.

 

[ Dodano: 12 Październik 2014, 08:58 ]

A ipa mam rozcieńczoną 50/50 z woda destylowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mocy zmywacza głównie przekonałem się przy ultra dziadowskim sticky paint i ścieraniu z niego pasty. Z IPA to katorga, ze zmywaczem zero problemu.

Od tamtej pory IPA tylko na dotarcie po zmywaczu (czasami lekkie mazy zostają)

Halogeny LEDowe w tej chwili tak potaniały na Allegro, że nie ma co się zastanawiać i brać jakąś tanią 50W. Weź jedną z barwą ciepłą i jedną z zimną bo każda z barw ma swoje plusy i minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 3,5h zajeło mi zrobie lewej strony przednich i tylnych drzwi. W skrócie :

- Po nalozeniu pasty przy wolnych obrotach od razu wskakuje na najwyzsze obroty, wtedy efekt ciecia jest nie wiarygodny niz do 3-4 bieg.

- Moze za malo mam jeszcze mozliwosci ale bialym/twardym padem 150mm slabo umiem operowac, ale 80mm troche za maly wiec musze znalesc cos posredniego :P I z białego padu ABW 80mm zostalo juz połowa, tak sie sypie ze szok..

- Do mocniejszego ciecia potrzebne jednak będzie futro.

 

Ale dzis drzwi poszly genialne :D Zostala prawa strona oraz maska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pady z Flexi albo 3M, cena=jakość :)

A jak zaczynasz od niskich, później wysokie obroty to na koniec zrób na zakończenie znowu niskie, wtedy wypracujesz lepiej pastę o ile robisz Menzerną :) Masz jeszcze pady 100mm, albo 135mm :) Ja używam tych ostatnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolne obroty ładnie zdejmą Ci pastę... a jak tam idzie finisz... najtrudniejsza rzecz :)

mierzysz trochę czujnikiem?

 

No wlasnie nie mierze, czeka mnie zakup miernika i latarki led do inspekcji dokladniejszej.

No wlasnie finisz nie jest taki latwy, swieci sie ladnie, groszek wychodzi ale chyba jeszcze to nie to :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

kubaPb świetnie wyglądają te elementy po zmianie koloru :good: .

 

W jaki sposób zmieniłeś kolor? Folia czy malowanie, jakich środków użyłeś :?:

Pomysł bardzo ciekawy i bardzo chyba zmienił wygląd wnętrza, teraz czakamy na fotki ze środka.

 

Tak trzymać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keza dzieki wielkie :) elementy zostaly odtluszczone a pozniej pomalowane recznie pistoletem po czym wygrzewaly sie w piecu 2-4h. A jakich srodkow to nie powiem bo to malowal mi kolega z pracy w firmowej lakierni :) dal mi tylko 3-4 plastiki pomalowane roznym kolorem i pytal jaki chce :D a ze malowali dla klienta b.duzo elementow to i mi prysneli :D

 

Srodek zdecydowanie sie zmienil, jest jasniej i przede wszystkim z umiarem :D no i wszystko w jednyn kolorze.

 

Nawiewy kratek i ramki klamek.

jb3exk.jpg

2d1leyw.jpg

I ramka gałki biegów.

154wpqq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od kolegi "farby i lakier użyte do pomalowania tego nie sa dostępne w zwykłym sklepie" :P dopowiedział też ze dodatek perły dorzucony jest i tyle. Więcej nie udało sie wyciagnąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.