Skocz do zawartości

Citroen C4 ~ Sparco ~ 18'inc !STAGE 1 ~ Panorama & Green update str.12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Dlaczego kradzież dressing na bieżnik?

 

a w czym problem ? Ja tak robie tak od kilku lat. Po jednym obrocie opony po ziemi zaznacza sie fajny slad styku z ziemią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się ustawić ; )

 

Trzeba trzeba, w koncu :P

 

Jak się sprawuje ten silniczek? Masz w nim dwumas i filtr cząstek stałych?

 

Ja mam 1.6 Hdi 109 bez DPF ale z dwumas i jak narazie odpukac wszystko jest ok :)

Silnik fajnie się wkreca, przy 1950tys obrotów mam juz pełny moment i do 2,5tys minimalnie spada. Nie wkrecam mocniej silnika niz 3100tys obrotów.

Spalanie zajebiste bo w trasie przy 100-110km spalanie 4,3-4,7l i potwierdzone bo sprawdzałem kilka razy. Oczywiscie leje tylko rope wzbogacana na Shellu lub Orlen. I olej Shell Diesel Helix ultra 5W40 co 10tys wymieniam. Ale równiez trzeba dbac o ten silnik jak o każdego diesla.

Za jakies 2-3 miesiace jade na wzmocenieni go bo juz rozmawiałem z gosciem (www.turbodiesel.pl) i spokojnie na 135-140km i okolo 300-320nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem :) Ale akurat znam z tych 4 osob 2 i jak narazie wszystko nic im sie nie dzieje. Jeden to jezdzi na taksówce i zadnych problemow,a drugi to zwykla c4 coupe i rowniez zadnych. W jednym tylko sprzeglo wymienaine bylo po 5tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może po kolei :)

Każdy wie ze kupić centralny panel w kolorze srebnym jest bardzo ciezko :P a wrecz nie możliwe :( w takim razie podjąłem się oklejenia panlu folia aluminium szczotkowane :)

Pierwsze podejscie wczoraj... klapa ale okazło się ze jednak potrzebna jest opalarka i wtedy folia bardzo fajnie się układa i dopasowuje :D

Efekt :)

2uivkgw.jpg

9kotqw.jpg

25529tk.jpg

r86r9h.jpg

t7g6pv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Powoli powoli kompletowałem sprzęt do korekty, oczywiście dzieki pomocy kolegów z forum wszystko poszlo w miare sprawnie i dobrze :)

24318q8.jpg

 

Pierwsze przymiarki poprawy stanu lakieru. Zaczynamy od tylnej klapy i zderzaka.

 

2rcbbpx.jpg

6dvfap.jpg

2yyno6q.jpg

 

Pierwsze przejazdy. :ad:

20st1m8.jpg

119sdi9.jpg

2vkjiop.jpg

 

Ogólnie powiem tak, jednak futro musze zakupic bo nie ktorych rys nie idzie zdjąć.

 

Ogólnie wielkie podziekowania 8-) dla woof'a za wazne wskazówki oraz sprzet przekazany.

oraz odaniel za szybką paczka z pastami,padami itp oraz wskazówki przy wyborze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.