Skocz do zawartości

Citroen C4 ~ Sparco ~ 18'inc !STAGE 1 ~ Panorama & Green update str.12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, były wygrzewane w piecu ale przez jaki czas dokladny to nie wiem. Ale w dotyku jest gładziutkie ;) A odnosnię plastików to mogłem im zaufać bo to profesionalisci w tej dziedzinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na mojej lakierni malujemy elementy do wielu marek samochodów(do fabrycznie nowych:VW,Renault,Mercedes)

Wszystkie malowane muszą iść przez piec(80 stopni) ponieważ używane są farby ,które schną w takiej temp. w średnio około 60 minut.Są to kolory od srebrnego,przez grafity o różnym stopniu połysku kończąc na Black Piano .

Żaden z kolorów nie jest dostępny na półce w sklepie z lakierami

Używamy lakierów takich firm jak -Mankiewicz,Schramm ,Sofic Mader,Peter Lack,Diegel

Nazwy nie znane dla warsztatów lakierniczych natomiast znane w przemyśle lakierniczym dla samochodówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na mojej lakierni malujemy elementy do wielu marek samochodów(do fabrycznie nowych:VW,Renault,Mercedes)

Wszystkie malowane muszą iść przez piec(80 stopni) ponieważ używane są farby ,które schną w takiej temp. w średnio około 60 minut.Są to kolory od srebrnego,przez grafity o różnym stopniu połysku kończąc na Black Piano .

Żaden z kolorów nie jest dostępny na półce w sklepie z lakierami

Używamy lakierów takich firm jak -Mankiewicz,Schramm ,Sofic Mader,Peter Lack,Diegel

Nazwy nie znane dla warsztatów lakierniczych natomiast znane w przemyśle lakierniczym dla samochodówki

 

No to własnie o tym mówimy, dzieki za opis szczegółowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie udało się dowiedzieć dokładniej bo temat prezentuje sie efektownie. Sam posiadam Xsare Picasso tam jest gdzie się pokusić o fajny efekt na konsoli.

 

Pozdrawiam i gratualcje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie udało się dowiedzieć dokładniej bo temat prezentuje sie efektownie. Sam posiadam Xsare Picasso tam jest gdzie się pokusić o fajny efekt na konsoli.

 

Pozdrawiam i gratualcje :good:

 

Niestety nie mógł zdradzić gdyż ten kolor wykorzystywany jest do malowania innych produktów. Ale tak czy siak jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego :D

 

2uthg0i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! :) Jako ze pogoda wczoraj dopisywała to trzeba było zając się swoim autkiem tak jak nalezy :D

 

Mycie:

black&decker pw 1700

Shiny Garage Orange Car Shampoo

Shiny Garage Red Devil HD Nano APC

Shiny Garage New Tar & Glue Remover

Shiny Garage Perfect Active Foam 1000ml

Glinka VP

 

Szyby:

Shiny Garage Perfect Glass Cleaner 5000ml

 

Korekta:

 

Zestaw Menzerna FG500 + PF2500 + SF4000

Pady Royal Pads Air Biały, Czerwony, zielony plus futro flexipads.

 

Zabezpieczenie :

Poorboy's World Professional Polish

Wosk Finish Kare 1000 HI-TEMP Past Wax

 

Plastiki zewnętrzne:

Finish Kare 317 Exterior Black Trim Restorer

 

Opony:

Finish Kare 108 Top Kote Anti Static Tire Dressing 118ml

Poorboy's World Bold N Bright Dressing Gel 118ml

 

Niestety nie mam relacji krok po kroku i pieknych 50/50 .

Jedynie zdjecia finalne.

 

xo02g1.jpg

2dox3p.jpg

2uogk14.jpg

2uf6q6d.jpg

nbugzr.jpg

epp3wl.jpg

zsvb5u.jpg

zvpis9.jpg

28l0te.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie troche będzie zmian na dniach :)

Auto w maju było na hamowni w celu podniesienia mocy :)

Seria

30igy21.jpg

 

Niestety po wgraniu programu sprzęgło zaczeło się zlizgać , więc odpuscilismy i tydzien temu wrzuciłem nowego dwumasa Sachs plus sprzegło,docisk itp :) W lipcu kolejna wyprawa. Docelowa wymarzona liczba 138-140km i 320-330nm :) Powiem tylko ze podczas 1próby po wraniu programu wyszło 139km i 306nm ale ciezko zweryfikowac przy slizgającym się sprzegle.

 

A jeszcze przed lipcem wymieniam całe zawieszenie :)

Amortyzatory o skróconym skoku FK High Line przód/tył + 20/25mm w dół sprężyny sparco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :good: , ostatnio mało czasu na zabawe z detalingiem tylko mechaniczne sprawy. A ty nie latasz czerwona citigo na 17/18 kołach i przypadkiem na otwarciu Vaga byłes ?

Dzis wymiana amorek na sportowe ;) Na razie tylko tył ale reszta dojdzie w lipcu.

2s9skmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny szatan świetne lustro ci wyszło, obniżasz go (bo by sie przydało....)

 

Dzieki, 17h i efekt widac :)

Tak obniżamy :-] własnie jestem w trakcie, najpierw wymieniłem tylne amortyzatory i efekt bajeczny :D szybsza reakcja, zdecydowanie twardsze i fajnie dziury wybiera.

 

-- 20 cze 2015, o 12:57 --

 

Sobota nastała, a że na działke jechać się nie chciało to została myjnia ręczna :D dzięki poleceniu @DIMA udałem się na myjnie BP, cisza, spokój, pusto :D i jeszcze zlew z darmową woda :D Idealne miejsce :D jedyny minus, brak rozmieniarki na drobne :thumbdown:

 

Krótka relacja ;)

 

Po 3tyg nie mycia troche się zabrudził :/

95sewk.jpg

8d5d186919114380gen.jpg

 

Pryskamy HD Red Devile Shine Garage

3ee86276b14ea0f6gen.jpg

6e6370a041b33d92gen.jpg

 

No i po umyciu

c286611155959cb1gen.jpg

d2e62f0de23a3fddgen.jpg

fd208233fa73f911gen.jpg

 

Panorama musi lsnić :D

1e8ec5e6ca818dcagen.jpg

 

I pod nowym stadionem w Białymstoku :)

c797c61203fc432agen.jpg

bb07bd4501abc8d3gen.jpg

28f532ba5b8c83d7gen.jpg

4b57691025875a1agen.jpg

a0e4d5100b848a78gen.jpg

Wiem wiem, wysoko stoi :P Ale w lipcu będzie obniżany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
na myjni bezdotykowej umyłeś całe auto APC tak w zasadzie. czym masz zabezpieczony lakier?

 

Mniej wiecej wygladało to tak :

Spryskałem APC + Red Devil + na koła shiny garage monster wheel cleaner i spłukalem woda.

Po tym normalnie dwa wiadra wziąłem ,szampon i jazda :)

 

Wosk shark od kwietnia ale nie sadze jeszcze cos tam jest :)

 

 

Wiedziałem na żywo auto i muszę przyznać ze bardzo zadbane !!! ;)

 

Czekamy na obniżenie :D

 

Niestety na razie odpuszczam, tydzien temu zrobiony downpipe a od pon. auto stoi u mechanika :cry: uciekał mi plyn chłodniczy , przetarte rurki z tyłu silnka i płyn uciekał,tylko czesc oryginalna.. 550zl ;/ ehh ale za 2-3 tyg jade na program w końcu! ale jednak odpuszczam turbodiesel.pl i gnam do bizon-garage.com ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.