Skocz do zawartości

Citroen C4 ~ Sparco ~ 18'inc !STAGE 1 ~ Panorama & Green update str.12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

633584 Racja ale masa ludzi w tym- ja -nie mają warunków do mycia i wtedy pozostaje reczna pianownica

 

znam ten ból :( dlatego szlag mnie trafia, kiedy pozostaje mi tylko mycie pod blokiem, gdzie co chwila jakiś sąsiad musi wyrazić swoje zdanie odnośnie tego ile zajmuje mi mycie auta :evil: ale chociaż kolejna osoba szczęśliwa, może kiedyś i my dołączymy do tego grona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych myjni przegania nawet z Marolexem, nie wyobrażam sobie tam podjechać z wiadrami -ja myję po pracy albo w week na terenie zakładu pracy jest cisza spokój dostęp do wody i prądu i nie pałętają się już wspomniani sąsiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to widzisz :) A ja z kumplem ktory ma c3 podjezdzamy i we dwóch 2-3h i myjemy na 2wiadra,plastiki,wosk itp a wydamy 2zł :) ale wiekszosci jeszcze kawka lub hotdog i paliwo wiec znaja nasz moze i temu nie ganiaja :) ale sasiad tez tam jezdzi i tez na 2wiadra i 2h robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Patrząc na Twoją cytrynę żałuje, że nie kupiłem wersji z panoramą :zly:

 

Powiem ci tak,jakbym miał kupować teraz nowe auto to na pewno nie brałbym panoramy... W pogode taka jak teraz ok bo jasno w srodku, ale jak upały są i nie zaslonisz rolety to 40-45 stopni w wakacje w środku i taka soczewka grzeje ze czasami głowa boli jak ciagle ci swieci :P a jak jeszcze nie wlaczysz klimy.. to szok..

Znalazlem kiedys na necie specyfikacje tego modelu to 6k PLN za samą panorame.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.