Skocz do zawartości

ADBL VAMPIRE - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Wydaje się że nie, ale metalicznych wtrąceń było tyle, że Vampire nawet podczas spłukiwania nie przestawał krwawic:). W końcu driftowoz czasem pali też gumę w miejscu a wtedy z klocków pyli aż miło. :ad:

 

Mamy na naszym fb galerie z całego procesu mycia tych kół. Zachęcam do obejrzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jest etykieta!

 

Jest też pomysł na cenę. Chcemy was nagrodzić za pomoc we współtworzeniu Vampire.

 

W poniedziałek wstawię tu bezpośredniego linka do sklepu. Poza specjalna ceną na Vampire robimy dla was równolegle promocje na kosmetyki Mothers. Będziecie mocno zaskoczeni :).

 

BANG! :ad::ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

BANG!

 

Dla wszystkich którzy czekali, teraz okaże się ile Was faktycznie jest:).

 

http://sklep.autodbalnia.pl/product-pol ... 500ml.html

 

Oprócz -10% na Vampire robimy też -10% na CAŁY asortyment Mothers. A mamy ich całą oferte! :):D

 

http://sklep.autodbalnia.pl/firm-pol-13 ... THERS.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Teddy, cena na poziomie nie tylko DB, porównaj do innych. A działanie jak najlepszych kozaków na rynku, Dzisiaj wieczorem chemik przedstawi jeszcze jedną bardzo ciekawą cechę produktu o której jeszcze nie pisaliśmy. :ad:

 

Promocja na start to też ukłon w Waszą stronę :) w podziękowaniu za pomoc przy tworzeniu :). Co do "specjalność" to kwestia jakichś problemów z maską sklepu :). Już naprawione. :good:

 

Franek 1L póki co nie. 5L na specjalne zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

No to w końcu się doczekałem :P

 

Kilka słów dodatkowych ode mnie na temat działania.

Vampire jest gęsty i nie każdy wyobraża sobie pracę z nim na lakierze.

Jednak da się i to bardzo efektywnie. Jako poślizg do glinki użyłem go przy okazji zabawy ze srebrną Bunią Kuby. Bez rękawiczek :evil: Dłonie jakby gładsze, a skóra idealnie przygotowana pod nałożenie kremu :D - nie próbujcie samodzielnie, bo mogą wystąpić podrażnienia. można go rozcieńczyć ale o tym za chwilę.

Przy pracy na felgach w chwili gdy zaczyna lekko przysychać pędzlujcie ale nie pędzlem nasączonym w Vampie tylko zmoczonym w wodzie. W tym środku jest tak dużo "wszystkiego", że jeden oprysk na etap (czyli do spłukania) powinien wystarczyć. Dotknięcie pędzelkiem zmoczonym w wodzie powoduje ponowne działanie. Podczas testów praktycznie za każdym razem po spienieniu go mokrym pędzlem z pod piany dalej płynęły stróżki.

 

Dopuszczalne rozcieńczenia:

Najefektywniejsze działanie jest oczywiście po nie rozcieńczonym.

1. Dodatek ok 20% wody czyli 8(V):2(w) poprawia rozlewność uszczuplając nieznacznie właściwości czyszczące. Dalej zachowuje przyzwoitą gęstość i żelowy charakter. Udział dodatkowy 20% wody pozwoli z 500ml zrobić sobie samodzielnie 625ml produktu, który pewnie działaniem przebije niektóre preparaty dostępne na rynku, których rozcieńczać nie wolno :-]

 

2.Rozcieńczenie 6(V):4(w) czyli 40% dodatku wody w mieszaninie daje nam efekt wodnistego płynu, który sprawdza się w przypadku bieżącego mycia felg wcześniej doczyszczonych i nawoskowanych. To samo dotyczy się lakieru. W tym rozcieńczeniu z 500ml produktu otrzymujemy ok 833ml płynu. Taki roztwór nie "zjada wosku" nakładanego na "bezdotyku" także wosków jakie używane są na forum nie powinien nawet drasnąć.

 

Podsumowując:

W zależności od potrzeb Vampire można rozcieńczyć od 9(V):1(w) do 6(V):4(w).

 

Jeżeli przykłady są niejasne (mam tendencje do myślenia "od tyłu" i komplikowania prostych rzeczy) to pytajcie a rozpiszę to inaczej.

 

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA VAMPIRE ZAKUPIONE "Z DRUGIEJ RĘKI" (M.IN. W DZIALE GIEŁDA) ROZLEWANY Z WIĘKSZYCH OPAKOWAŃ.

 

 

To by było chyba na tyle ;)

Mam nadzieję, że cena produktu stała się dla Was milsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki dotyczące rozcieńczania i "ponownego aktywowania".

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA VAMPIRE ZAKUPIONE "Z DRUGIEJ RĘKI" (M.IN. W DZIALE GIEŁDA) ROZLEWANY Z WIĘKSZYCH OPAKOWAŃ.

Nie ma takiej możliwości bo jeden z punktów regulaminu mówi o tym, że nie można oferować "rozlewanych" produktów w opakowaniach zastępczych. Produkt sprzedawany musi być w oryginalnym opakowaniu. Coś wiem o tym bo sam ostatnio nabyłem większą ilość pewnego specyfiku (niedostępnego w małych opakowaniach) i myślałem że się podzielę z innymi.. niestety nie ma takiej opcji.

 

A to, że ktoś sprzedając jest w stanie rozcieńczyć każdy produkt, nawet w oryginalnym opakowaniu to inna sprawa. Jednak ja bym się tego nie obawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dzięki za wskazówki dotyczące rozcieńczania i "ponownego aktywowania".
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA VAMPIRE ZAKUPIONE "Z DRUGIEJ RĘKI" (M.IN. W DZIALE GIEŁDA) ROZLEWANY Z WIĘKSZYCH OPAKOWAŃ.

Nie ma takiej możliwości bo jeden z punktów regulaminu mówi o tym, że nie można oferować "rozlewanych" produktów w opakowaniach zastępczych. Produkt sprzedawany musi być w oryginalnym opakowaniu. Coś wiem o tym bo sam ostatnio nabyłem większą ilość pewnego specyfiku (niedostępnego w małych opakowaniach) i myślałem że się podzielę z innymi.. niestety nie ma takiej opcji.

 

A to, że ktoś sprzedając jest w stanie rozcieńczyć każdy produkt, nawet w oryginalnym opakowaniu to inna sprawa. Jednak ja bym się tego nie obawiał.

 

Właśnie brakowało mi słów "ponownego aktywowania". :)

 

W sumie z tym rozlewaniem masz rację, ale na zimne trzeba czasami podmuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Autodbacze! :D

 

Dobra wiadomość na weekend. :D

Mamy do rozdania 20 testerów naszego Vampire :evil: . Chętnych prosimy o wpisywanie się na listę tak, żeby każdy kopiował listę i odpisywał się do niej na końcu. Np tak:

 

"1. Autodbalnia.pl

2. Chemik

3. Dziewczyna Chemika (z etykiety)

4......." itd itd :lol:

 

Miłego weekendu, pogoda ma się ponoć poprawić ;). :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.