Skocz do zawartości

ADBL VAMPIRE - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie pachnie o wiele lepiej niż ValetPro Dragon

Swoją drogą chciałem zamieścić zrobiony w zeszłe wakacje timelaps prezentujący działanie Vampira.

Jak dla mnie środek jest rewelacyjny i bezkonkurencyjny zarówno pod względem działania i ceny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinesku, mega pomysł, fajnie zobrazowane. Chyba trzeba zebrać pełną gamę od ADBL'a, bo z tego co widzę, to każdy specyfik robi konkretną robotę.

 

Nie przeszkadza praca z V bez rękawiczek? Nie podrażnia skóry? Do timelapse'a pewnie nie chciało Ci się zakładać, (bo za dużo się nie usmarowałeś) ale moje pytanie jest raczej ogólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fi już odpowiadam.

 

Jak najbardziej do pracy z tego rodzaju produktem warto założyć rękawiczki, szczególnie jak Używasz dodatkowo jakiegoś pędzelka czy szczotki. Każda chemia zawsze w jakimś stopniu podrażnia skórę a robiąc cały dzień z różnymi środkami można mocno wysuszyć sobie ręce.

 

Swego czasu zrobiłem bez rękawiczek oprysk samochodu Traffic Film Remover i delikatnie przejechałem pędzelkiem po całym samochodzie aby środek dotarł we wszystkie zakamarki. To jak wyglądały moje ręce wieczorem to była masakra. Skóra cała się łuszczyła i schodziła :roll: . Musiałem długo je nawilżać kremami aby wszystko wróciło do normy. Teraz już zawsze pamiętam aby mieć zapas rękawiczek gumowych na półce z kosmetykami w garażu ;)

 

Co do chemi made by ADBL to jestem mega zadowolony. Używałem już większości preparatów jakie mają w ofercie i są naprawdę rewelacyjne. Obecnie na półce czeka QD aby przetestować ale czytając opinie umieszczane na forum nie sadze aby mnie rozczarował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

[ref=#000033]ADBL[/ref], Panowie czy to tylko z moim atomizerem jest coś nie tak, na filmiku leci taka mgiełka, nie całkiem ale powiedzmy że jest rozproszone, a u mnie leci glut i jak chcę podkręcić atomizer to w ogóle niczym nie "strzela" a raczej leje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Znawca_Bigosu[/ref], najlepszą mgiełkę atomizer daje tuż przed pozycją na zamknięcie. Im bardziej odkręcasz tym bardziej skoncentrowana struga leci. Możesz go zamknąć a potem otwierać dosłownie co milimetr i ustawić odpowiedni efekt.

Jeżeli tak robisz i dalej kupa to może po prostu trefna sztuka, zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Vampire to taki solidny żel, że z opakowania mógłbym go nałożyć na pędzelek i normalnie rozprowadzić po wstepnie umytej feldze tak jak np. CarPro IronX Paste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja tam nie widzę przeszkód skoro ma taką konsystencję, bo wątpię aby atomizer ładnie rozbijał produkt na mgiełkę, ale jeszcze nie miałem okazji pracować VL, więc może ktoś kto stosował wypowie się na temat skuteczności rozbijania na drobne cząstki produktu za pomocą aotmizera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.