Skocz do zawartości

ADBL VAMPIRE - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

grabek246 :good:

 

Po pierwszych zdjęciach myślałem: coś słabo doczyszcza :x . Ale jak zobaczyłem jak niewiele środka zużyłeś to już wiem dlaczego tak 8-):). Cieszymy się, że V wgryzł się w kolejne koła z takim ładnym efektem. :evil:

 

Apropos, jak reszta testerów? Przyznawać się szybciutko jak wrażenia z pracy z V:

 

virllix

radek_p14

siwyjac

Lybex

bgs

tevenet

Nims

jbiz

nitos

eratez

maluch

iivo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

bgs ok. pamiętaj tylko żeby użyć dokładnie tyle samo środka podczas testów.

 

Z doświadczenia wiemy że metoda "4strzały na felge, jeden na pędziel i jazda" nie jet miarodajna. Producenci stosują atomizery o różnej przepustowości.

 

Druga kwestia: jeżeli przelewasz V czy inny krwawiący do swojej butelki z atomizerem upewnij sie ze jest czysta i nie ma w niej pozostalosci kwasowych lub zasadowych srodkow. moga one wplywac na ph.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za opóźnienie ale dopiero dziś znalazłem chwilę czasu i mogłem wypróbować Vampire na moim samochodzie. Mówią szewc bez butów chodzi - tutaj również felgi które fk1000 widziały w marcu, poza tym na bieżąco tylko myte razem z samochodem (~3 razy traktowane środkami do zanieczyszczeń metalicznych). Ostatnio myte około 3 tygodnie temu - przebieg około 2k)

 

Test niezbyt oryginalny bo został mi tylko Iron OFF ale za to z 3 jego odsłony

Poniżej zawodnicy - lewa strona Vampire, prawa Iron OFFv3

adblvsiron.jpg

 

Starałem się równomiernie aplikować produkt jednak z uwagi na różne atomizery było ciężko. Na domiar złego trafił mi się jakiś felerny atomizer od SG bo strasznie pienił produkt co widać na zdjęciu poniżej - zaraz po aplikacji:

 

aplikacja.jpg

 

1 minuta:

1min.jpg

 

2 minuty:

2min.jpg

 

3 minuty:

3min.jpg

 

Po 3 minutach w rękę poszły pędzelki: (zdjęcie po 4 minutach)

4min.jpg

 

5 minut:

5min.jpg

 

Następnie spłukiwanie pod ciśnieniem:

splukiwanie.jpg

 

Tutaj już mogę nadmienić że efekt zarówno Vampire jak i Iron off był zadowalający lecz dla

 

pewności poszło jeszcze kilka wystrzałów - krwawiły jedyne wewnętrzne części felgi (niemyte)

 

 

after.jpg

 

Zbliżenie na Vampire

image.jpg

Zbliżenie na Iron Off

image.jpg

 

Samochód wozi żonę do pracy i jest zaparkowany w pobliżu wiaduktu. Zdjęcia może tego nie ukazują ale cały dach ma więcej zanieczyszczeń metalicznych niż np. boki. Vampire równie dobrze poradził sobie z dachem - zdjęcie tego dobrze nie ukazuje. Część Iron Offa spłynęła na lewą stronę - ps. produkty nie gryzą się :)

 

dach.jpg

 

 

 

Dziękuję za możliwość przetestowania produktu - śmiało mogę go polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autodbalnia.pl, dziękuję za próbkę do testów.

 

Tak na szybko: ;)

 

 

• Zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi -- dwa jednakowe nowe atomizery, identycznie „ustawione”, butelka HDPE czyściutka po PRIX’ie z testowym Vampire’m

• Trzy strzały na połówkę oraz jeden na pędzelek, czas działania około czterech minut

• Temperatura aplikacji około 18 st. C

• Odrębne pędzelki dla powyższych środków

 

Przebieg około 10k km (2 miesiące) od ostatniego mycia, brak jakiegokolwiek zabezpieczenia na felgach.

 

Wybaczcie odnośnie zdjęć, lecz moje szkło 17-85 bliskich odległości nie trawi… (o czym znowu przypomniałem sobie), a nie chciało mi się szukać małpki…

 

Zdjęcia poglądowe poziomu zabrudzeń (takich brudasów nie potraktuję bezpośrednio środkiem do felg :kox: ):

vA4w7kC.jpg

 

Po umyciu aktywną pianą Magi Foam „Autobrite”, brak jakiejkolwiek interakcji mechanicznej:

NDFrnKi.jpg

ZBpuV2v.jpg

vIUMmCL.jpg

rLC5MhX.jpg

 

Po aplikacji: Q2M Iron „Geyon” (lewa strona), Vampire (prawa):

qXYRfOd.jpg

 

Po rozprowadzeniu odrębnymi pędzelkami: Q2M Iron (lewa strona), Vampire (prawa):

wS8IEXR.jpg

 

Po płukaniu finalnym w zakamarkach, Vampire:

AhskJ0f.jpg

DZpxpD4.jpg

 

Poniżej natomiast Q2M Iron:

2fx2Xpw.jpg

OBS0ycO.jpg

 

Czarne kropki to smoła.

 

Kontrola krzyżowa była… ,lecz robiło się coraz chłodniej i wilgotność również wzrosła nie pozwalając schnąć felgom.

Po dłuższej chwili w ciemnościach, aplikując krzyżowo, jeden po drugim bardzo symbolicznie puścił „farbę” ,lecz tylko w miejscach punktowych zanieczyszczeń smołopodobnych gdzie musiały ostać się jakieś zanieczyszczenia metaliczne.

 

• Q2M Iron w związku z rzadzszą konsystencją dużo szybciej zaczyna krwawić, Vampire krwawi natomiast ciut intensywniej

• Produkt gęsty, Q2M Iron prawie wysechł… ,natomiast Vampire’ka wystarczy pomiziać pędzelkiem i jest gotowy do akcji (do felg idealny,

do karoserii mniej) -- dla mnie poważna zaleta

• Nie drażniący ponad miarę nozdrzy… ,chociaż ja lubuję się zapachu paliwa i pochodnych :kox:

 

• Wynikowa jak po produktach z czołówki: Iron X, Iron Zero oraz obecnym przeciwnikiem - Q2M Iron, polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL, kompletuję małe zakupy i chcę kupić Vampire. Znalezienie sklepu, który posiada Vampire oraz pozostałe rzeczy z mojej listy zakupów zajęło mi trochę czasu (nie jest to wasz sklep :P). Pisaliście że trudno się wam przekonuje właścicieli sklepów do wprowadzenia go do swojej oferty. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale jak nie wiadomo o co chodzi.. to wiadomo o co chodzi. Mam nadzieję że coś się poprawi w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, niedawno nawet na alledrogo było z nim bardzo ciężko, w tej chwili pojawia się powoli, ale nadal jest to znikoma ilość, jak na taki duży serwis...a szkoda. :-]

Coś by mogło się w tym temacie zmienić, dobrze Kolega @Teddy napisał, nie raz chcemy kupić coś innego, czego akurat nie posiada ADBL, i dorzucić np Vampire do swojego arsenału, niestety akurat wtedy go nie ma...

Na szczęście ja już go mam, ale na poważnie to podziałajcie coś w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

jbiz, bardzo dziękuje za testy. Fajnie widać, że pomimo mniejszej ilości produktu (wiemy, atomizer w testerach jest tragiczny :D ) niż SG, efekt doczyszczenia jest taki sam.

 

V chwileczkę później zaczyna krwawić ale wynika to z żelowej konsystencji. Jesteśmy zadowoleni, że sami na własnej skórze przekonujecie się co warty jest nasz produkt. :evil:

 

Niestety na zdjęciach maski nie widzę nic.:(

 

 

bgs,

Dzięki :D. wielu czekało na to porównanie wieszcząc, że V nie będzie na poziomie najdroższych na rynku. A tu proszę :ad: .

 

 

Teddy, Dziki, walczymy by wchodzić do kolejnych sklepów. Wy pytając o nasz produkt pomagacie nam w tym. Warunki dla sklepów zrobiliśmy atrakcyjne więc tu nie do końca chodzi o pieniądze. Wiele sklepów jest zatowarowanych innymi produktami a pomimo tego po zobaczeniu jak działa nasz produkt chcą go. Inne wstrzymują się z decyzją i tu właśnie jest miejsce do popisu dla Was Autodbacze. Pomagajcie nam rosnąć a my odwdzięczymy się kolejnymi produktami tworzonymi dokładnie pod Wasze potrzeby :D.

 

Swoją drogą macie w naszym dziale temat w którym możecie pisać czego brakuje wam w naszym sklepie. Jakich marek bądź konkretnych produktów a my zobaczymy co da się zrobić;). Nie ukrywamy jednak, że wolimy by to V i kolejne nasze produkty były sprzedawane w Waszych ulubionych sklepach. :ad::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z małym opóźnieniem wrzucam zdjęcia pracy ze środkiem Vampire.

Test odbył się na dosyć brudnych felgach, porównałem go z tanim środkiem jakim jest Autoland Atack, wnioski wyciągniecie sami. Felgi nie były czyszczone na samochodzie jedynie z zewnątrz, na wyczyszczenie czterech 16 calowych felg wystarczyło zaledwie 60 ml preparatu.

 

 

Zaczynamy:

 

Brudu sporo

20140831_120910.jpg

Chwila po aplikacji

20140831_121015%280%29.jpg

Przejazd pędzelkiem

20140831_121544.jpg

Spłukane z węża ogrodowego

20140831_121728.jpg

Zbliżenie

20140831_121743.jpg

Kolejna sztuka

20140831_121835.jpg

Atack na felge

20140831_121912.jpg

Po przepędzlowaniu i spłukaniu

20140831_122257%280%29.jpg

Kontrola Vampira

20140831_122501.jpg

20140831_122505.jpg

20140831_122519.jpg

pędzlowanie

20140831_122730.jpg

 

 

Potwierdzam że środek aktywuje się po spryskaniu wodą.

Smrodzik na świeżym powietrzu praktycznie nie odczuwalny.

 

Polecam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

virllix, :good:

 

mam nadzieje ze nie V przeciągną Cie na detailingową stronę mocy i rzeczy typu Attack znikną z Twojego arsenału ;).

 

Wciąż czekamy na spostrzeżenia użytkowników:

siwyjac, radek_p14, Lybex, tevenet, Nims, nitos, eratez, maluch, iivo i _jedrek_

 

Panowie, nie wierze, że tak rzadko czyścicie felgi :D:lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczułem się wywołany do tablicy... :oops:

 

 

Oto mój szybki test bardzo fajnego preparatu ADBL Vampire :good:

 

Jako obiekt testowy posłużyły dwa kołpaki z przedniej osi mojego dupowozu.

 

NrdrnXD.jpg

 

Jak widać na zdjęciach coś tam się na nich nazbierało...

 

3pZ4PDk.jpg

179HlXy.jpg

NfkmQ5J.jpg

t5cNRCA.jpg

0pUlZwU.jpg

 

więc wampirek w głoń i zaczynamy...

 

ckpXg5t.jpg

 

coś zaczyna się dziać...

 

QkvoR6a.jpg

wIqTUxv.jpg

bmqL26X.jpg

6xk5oM5.jpg

souyOrn.jpg

 

zmieniamy stanowisko pracy i dalej...

 

KavGWO8.jpg

Bh61hsp.jpg

Bh61hsp.jpg

 

pędzel w dłoń i lecimy, jedna strona...

 

T9xSS9U.jpg

 

druga strona...

 

44A4vGn.jpg

 

po opłukaniu, jest różnica :shock:

 

urQ2y1Y.jpg

cSZYMcY.jpg

H8MwmZu.jpg

 

Pracowałem w zamkniętym pomieszczeniu a jednak zapach nie był jakoś bardzo uciążliwy.

Wampirek bardzo ładnie poradził sobie z doczyszczeniem kołpaków...

 

Dziękuję Autodbalni za możliwość testowania produktu i przepraszam za "lekki" poślizg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Autodbacze o nickach

 

radek_p14

Lybex

tevenet

Nims

nitos

eratez

maluch

iivo

_jedrek_

 

 

nie trzeba byście robili relacje tutaj lub w dziale testy (tam widzi je więcej osób) :D . Interesuje nas wasza opinia przy pracy ze środkiem :-] . Próbki dostaliście naprawdę dawno temu i pora już coś powiedzieć :acute:

 

A już niedługo wejdzie w fazę testowego prototypu nasz kolejny środek... ale póki co cicho sza ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku...rde, nie rozumiem takich ludzi...rzucają się kto pierwszy żeby tylko dostać za darmo parę ml płynu a pożniej nie raczą nawet zrobić mini testu. :thumbdown:

Ja zaglądając tu tez bym się załapał na przedostatnią próbkę ale nie pisałem się po to, żeby tylko wziąść bo dają darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.