Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

A ja troche z innej beczki. Przegladalem Wasz sklep. Brakuje mi w nim "rozwijanej listy producentow" albo ja przeoczylem. Mozna szukac towaru szczegolowo w wyszukiwarce, wedlug kategorii i zastosowania. Ale ja lubie przejrzec produkty tez wedlug producentow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troche z innej beczki. Przegladalem Wasz sklep. Brakuje mi w nim "rozwijanej listy producentow" albo ja przeoczylem. Mozna szukac towaru szczegolowo w wyszukiwarce, wedlug kategorii i zastosowania. Ale ja lubie przejrzec produkty tez wedlug producentow :)

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło, że powstają nowe i polskie marki jednak wszystko okaże się po testach:) rynek jest na tyle konkurencyjny, że to musi byc :good:

czekam bądź też czekamy na miejmy nadzieję dobre wejście w detailing:)

przeglądając sklep i allegro napotkałem się na pochłaniacze.

hmm jak na razie wjazd z tymi pochłaniaczami wilgoci słaby, absorbent przesypywany do woreczka strunowego raczej długo nie pociągnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu kubeł zimnej wody? Po prostu jestem realistą ;)

Tak jak powiedziałem zróbcie dwa, trzy dobre produkty ktoś to po testuje jak będzie kozak to każdy będzie czekał na więcej :)

Płyn do felg jak pachnie? Tak jak konkurencja czy ma jakąś nutę zapachową? Cena będzie bardzo konkurencyjna, będzie uśredniona czy wywindowana do góry? :)

Pisałem w temacie Shiny Garage, tam bez odzewu, napiszę tutaj. Produkt typowo do czyszczenia opon jak Duragloss Tire Cleaner #701 w lepszej cenie np za baniak 5l :)

Jest już nazwa tej nowej marki? Produkt do zaczerniana plastików jak Bare Bones w atomizerze ale też z dobrą ceną. Rynek wszystko przyjmie jeśli produkt będzie dobry i tani, albo bardzo dobry, a nie koniecznie tani, coś czego inni nie mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Opinie na temat sklepu będziecie mogli pisać od jutra w nowym temacie, który właśnie jutro powstanie.

 

 

Już są te 2-3 produkty:) Cierpliwości.

 

Płyn do felg śmierdziel jak każdy.

Od cen jest ktoś inny także jak będzie podana wkrótce.

 

Czy Jest na forum jakiś test Duraglosa tire cleaner? jak tak to niech ktoś wklei link.

 

Płyn do felg testowały już osoby z forum. Jak temat powstanie to na pewno się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i nazwa mało odkrywcza ale żaden konkurencyjny produkt takiej nie ma:

- Bleeding Wheels - krwawiące felgi

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=12355&start=0

Jakieś 10s zajęło, tak na przyszłość :good:

To czekamy na produkty w takim razie i testy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wysyłka pocztą: zapisałem, zobaczymy co da się zrobić. Mieliśmy już z nimi przeboje.

 

co do osuszacza i tak juz po sezonie, ale nasz produkt wyroznia sie ładnym opakowaniem przy działaniu identycznym lub dłuższym od konkurencji. dodatkowo nasz oprocz posiadania zapasowego "Wkladu" mozna osuszac i uzyc ponownie.

działał będzie tyle, ile wilgoci jest w stanie wchłonąć. :idea:

 

pomysly na nazwe produktu wpisujemy w temacie KONKURS. 8-)

 

dzinkins, juz niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn do mycia szyb w jakiejś przystępnej cenie lub koncentrat (nie każdy chce mieć baniaki 5L :P ).

Albo bezwonny albo jakiś przyjemny zapach. Niech ładnie odtłuszcza jak IPA, niech nie pozostawia smug i sie nie pieni podczas 'szorowania' jak np. Mr. Muscle. Niech też w miare szybko odparowuje.

Dlaczego porównanie do IPA? Myje nią szyby w środku, bo dobrze odtłuszcza, szybko odparowuje i nie pozostawia smug.

A co do niewidzialnej wycieraczki to bym dodał - brak 'mgiełki' na 1-2s po przejechaniu wycieraczkami, brak przeskakiwania wycieraczek (o ile ma sie na to jakiś wpływ podczas procesu tworzenia).

 

I jakiś odpowiednik Chemical Guys Bare Bones też by sie przydał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym jeszcze jeden pomysł na produkt.

Mianowicie,dressing do gum i plastików(listwy drzwiowe, uszczelki) który by sie cechował: maksymalnym kryciem(jak największe przyciemnianie-wręcz efekt malowania), łatwością nakładania(nie koloryzuje lakieru, jednolity kolor nadaje), i cenowo budżetowy, kosztem np trwałości.

Wiem że może sie to wydać kontrowersyjne ale wiem że taki produkt miałby zbyt na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Zamiast robienia budżetówki co myślisz po prostu o mniejszym opakowaniu?

Dressingi do zewnętrznych tworzyw sztucznych są bardzo wydajne.

Może pokusić się o pojemność np. 50ml i zrezygnować z zapachów, kolorów i innych pianobijczych dodatków na rzecz cech, które wymieniłeś? i właśnie przez taki zabieg zaproponować produkt w dobrej lub bardzo dobrej cenie? Mat, satyna czy połysk? To też ma wpływ na cenę.

Może inni też mają opinię na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł taki mi przyszedł ze względu na to że robie od jakiegoś czasu auta handlarzowi i wymogi sa oczywiste.. Jak największy ŁAŁ ale oczywiście za jak najmniejsza cene, stad też nie ma wogóle ciśnienia na trwałość czy kolor/zapach ;)

Czy połysk czy mat..to chyba obojętne, najważniejsze żeby to co kiedyś było czarne a już nie jest-przez lekkie obcierki czy odbarwienia, znowu stały sie soczyście czarne.

Co do opakowań w moim przypadku akurat raczej większe opakowania byłyby potrzebne bo tygodniowo na jakies 20 autek to 50ml nie starczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Pomysł taki mi przyszedł ze względu na to że robie od jakiegoś czasu auta handlarzowi i wymogi sa oczywiste.. Jak największy ŁAŁ ale oczywiście za jak najmniejsza cene, stad też nie ma wogóle ciśnienia na trwałość czy kolor/zapach ;)

Czy połysk czy mat..to chyba obojętne, najważniejsze żeby to co kiedyś było czarne a już nie jest-przez lekkie obcierki czy odbarwienia, znowu stały sie soczyście czarne.

Co do opakowań w moim przypadku akurat raczej większe opakowania byłyby potrzebne bo tygodniowo na jakies 20 autek to 50ml nie starczy ;)

 

taki produkt juz jest: PLAK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł taki mi przyszedł ze względu na to że robie od jakiegoś czasu auta handlarzowi i wymogi sa oczywiste.. Jak największy ŁAŁ ale oczywiście za jak najmniejsza cene, stad też nie ma wogóle ciśnienia na trwałość czy kolor/zapach ;)

Czy połysk czy mat..to chyba obojętne, najważniejsze żeby to co kiedyś było czarne a już nie jest-przez lekkie obcierki czy odbarwienia, znowu stały sie soczyście czarne.

Co do opakowań w moim przypadku akurat raczej większe opakowania byłyby potrzebne bo tygodniowo na jakies 20 autek to 50ml nie starczy ;)

 

taki produkt juz jest: PLAK ;)

Hehe..wiem i własnie tego najwięcej ożywają ale mnie szlak trafia jak mam z niego korzystać :/ wszystko tłuste a syyyyfffuuu potem przy odświeżaniu od groma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Sporo mam do przemyślenia dzięki Wam:)

Ma ktoś z w-wa ten owatrol poytrol z 5ml do oddania/odsprzedania?

Chciałbym to powąchać :kox: i zobaczyć jak się zachowuje na plastiku bo nie miałem z tym styczności. Ciekawie to wygląda na zdjęciach.

Szybszą aplikację tzn?

Podeślijcie link do jakiegoś testu jeżeli był:)

 

 

Wszystko o co prosicie będzie powoli przekazywane do testów wybrańcom przed oficjalnym startem produktu.

Wszystko wymaga jednak czasu bo równolegle realizujemy projekty na trochę większą skalę :-] w innych branżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=14818&start=0 :)

Szybsza, tzn aplikacja przez atomizer i ewentualne dotarcie padem, słoneczkiem. Ale pewnie ciężko będzie :)

Ale produktów do stworzenia jest masa. Oprócz błahych, których dziesiątki, jak np płyn do szyb (chociaż i tutaj można wymyślić coś fajnego, dobre domywanie i jakiś charakterystyczny, miły zapach - pomarańcze, jabłka ) poprzez produkty nietuzinkowe. Ciężko powiedzieć co to może być, ale stworzenie czegoś wyjątkowego, czego nie ma, może wam przysporzyć szybko rzesze sympatyków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Coś za pięknie to wyglada - czekam na pierwszy produkt 8-):roll:

 

Nie wiem czy masz to samo na myśli co ja ale po każdym wietrzeniu pomieszczenia z oparów czy oparzeniu marzyłem żeby tak właśnie tak pięknie to wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.