Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witam panowie ostatnio zakupiłem polerkę power up i zastanawiam się czy wszystko z nią w porządku ponieważ startuje dopiero na ustawionej dwójce na pokrętle regulacji obrotów ? Na ustawionej 1 nawet nic nie kreci tylko coś w niej piszczy ! Nie wiem czy to norma w tym sprzęcie czy mam ja wymienić ? Kolejna sprawą która mnie nurtuje to jaka cyfra na pokrętle regulacji odpowiada jaki obrotom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy zwrociliscie uwagę ale pod tym samym symbolem są dwie rozne maszyny sparkiego o innej wadze i wyglądzie ! poniżej numery aukcji może wiecie o co chodzi ? (numer 1027530176) (numer 1013352798) Czy to jakieś podroby zwróccie uwagę ze gwarancja na ta ciezsza to rok a na droga dwa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na zdjęciach wyglądają inaczej i w opisie jest inna waga ? Panowie od którego sprzedawcy ja kupić poniwaz power Up mnie zirytowal i go zwrocilem a teraz chce zamowic sparkiego

 

Na twoim miejsu rozważyłbym Kestrel 180 tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy opłaca się kupno takiej polerki : "Eurotec" numer aukcji na alledrogo z polerka (numer 1033464483) do potrzeb własnych dla początkującego. Pytam, bo nie chce przepłacać, a polerka nie bezie intensywnie używana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obroty niby ok, ale martwiłbym się o ich stabilizację i inne podstawowe parametry, ale jeżeli chcesz tego użyć 2-3 razy w roku zachowując jakiś rozsądek to myślę, że nie ma tragedii aczkolwiek oczywiście wolałbym dołożyć i kupić chociażby Sparky'iego ;)

 

A tak w ogóle to jakby mi ktoś nie powiedział, że to takiej czy innej firmy to ze zdjęcia pomyślałbym, że to Makita :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obroty niby ok, ale martwiłbym się o ich stabilizację i inne podstawowe parametry, ale jeżeli chcesz tego użyć 2-3 razy w roku zachowując jakiś rozsądek to myślę, że nie ma tragedii aczkolwiek oczywiście wolałbym dołożyć i kupić chociażby Sparky'iego ;)

 

A tak w ogóle to jakby mi ktoś nie powiedział, że to takiej czy innej firmy to ze zdjęcia pomyślałbym, że to Makita :kox:

 

Gdzie i za ile można go kupic tego Sparky'iego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparky PMB 1200CE to bardzo fajna polerka. Mi sie nia pracuje bardzo wygodnie. Ma tylko jedna ,zasadnicza wadę: niemilosiernie halasuje. Po calym dniu spedzonym w garazu z polerka w rekach ,leb peka... poza tym jak najbardziej godna polecenia. Lekka ,poreczna ze stabilizacja obrotow. Dla amatora jak znalazl. Choc bardziej profesjonalne projekty tez ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po calym dniu spedzonym w garazu z polerka w rekach ,leb peka... poza tym jak najbardziej godna polecenia.

 

Zawsze można kupić sobie słuchawki na uszy takie, jakie mają robotnicy przy pracach na ulicy :-]

 

A odbiegając od żartu to tak sobie myślę, że to wcale głupi pomysł nie jest - chociażby zakupić stopery - każda polerka hałasuje, a po całym dniu może głowa boleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.