Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek pierwszy raz zaaplikowałem po umyciu auta zachwalany na forum BSD Sonaxa. Dziś poszedłem do auta po coś i zauważyłem, że na dach nasrał mi nie ptak ale chyba nieduża świnia ze skrzydłami. Postanowiłem więc pojechać na myjnię bezdotykową i tylko przepłukać auto wodą.

Jak podczas płukania zobaczyłem co wyrabia z wodą BSD to szczena mi opadła. :shock:

Nawet po FK 1000 Hi Temp nie miałem tak szalonego odpychania wody (chyba, że robiłem coś źle z tym woskiem). Jestem w ciężkim szoku jak ten środek odpycha wodę. Dodatkowo dość fajnie podbija kolor czarny. Nie wiem czego tam użyli w tym BSD ale robi robotę na maxa. Nie wiem jak jest z trwałością tego preparatu bo jeszcze za krótki okres upłynął ale daje radę na maxa. :song:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem jak jest z trwałością tego preparatu

 

Ktoś tam w innym temacie gorączkowo szukał "czegoś" aby go zabić na lakierze ... BSD siedzi jak wściekły i chyba z nudów lub chęci wypróbowania czegoś innego będziesz go chciał usunąć z auta :-]

 

PS: jakby co to prickbort go świetnie usuwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawiła mi droga z kotem (Pers) do weterynarza.

Nie wiedziałem, że to taki PUSSYMAGNET :D

To raz, a dwa, okazało się, że najprawdopodobniej nic jej nie jest tylko ciężko przechodzi ruję czy jak to się tam nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Rumuńskim markecie (auchan), poszedłem obowiązkowo na dział samochodowy, patrzę, a tam zapachy od CS w puszeczkach :kox:

Coronado Cherry po 20,99 RON, czyli niecałe 20 zeta 8-)

Niestety na tym wybór kosmetyków do auta się skończył, nawet sonaxa nie wiedziałem za wiele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem korektę nowego pieszczocha :D Tak, żeby pokazać, że się da będzie 95%-99% korekta pod powłokę używając tylko maszynek DA na czarnym lakierze BMW :) Dach już po cięciu jutro czas ograniczony, ale może ogarnę maskę i klapę. Jak skończę będzie relacja w PSB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem korektę nowego pieszczocha :D Tak, żeby pokazać, że się da będzie 95%-99% korekta pod powłokę używając tylko maszynek DA na czarnym lakierze BMW :) Dach już po cięciu jutro czas ograniczony, ale może ogarnę maskę i klapę. Jak skończę będzie relacja w PSB :)

No nie opowiadaj,że tak da się :shock:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo też jestem fizjoterapeutą i zapytałem z ciekawości ;) przeglądałem Twojego fb i nasunęłą mi się taka myśl, że nie zaproponowałbym pierwszego ćwiczenia z tego zestawu "krzesłowej yogi". Większość ludzi przybiera podczas kilkugodzinnego siedzenia w pracy pozycję ze spłyconą lordozą , a tym ćwiczeniem tylko pogłębia się tą patologiczną sytuację i powoduje nasilenie objawów korzeniowych związanych z tylnym lub tylno-bocznym uciskiem, które są tak powszechne. Nie lubię takich uogólnionych gotowych zestawów ćwiczeń ;) dobra koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi przybiera podczas kilkugodzinnego siedzenia w pracy pozycję ze spłyconą lordozą , a tym ćwiczeniem tylko pogłębia się tą patologiczną sytuację i powoduje nasilenie objawów korzeniowych związanych z tylnym lub tylno-bocznym uciskiem, które są tak powszechne.

 

Wat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brązowy medal mistrzostw Polski !!!

PGNIG Superliga Mezczyzna Pilka Reczna

p.s.ale mam kacora hahahah

Gratulacje! :good:

 

Przyjedź się pochwalić na spota w Będzinie to się go (medal) zdetailinguje i zabezpieczy czymś zacnym ze stajni SV na przykład :ad::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.