Skocz do zawartości

FLEX PE-14-2 150


g.pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno i drugie bardzo mi się podoba. Jak kolega wyżej napisał - podejście do klienta klasa. Musze znaleźć moment kiedy będę mógł się rozstać z maszyną na te 3 dni, bo jakoś sobie nie wyobrażam powrotnej przesiadki na Hitachi czy Makite. Mimo, że zima jeszcze nas nie opuszcza, nie potrzebuje aż tak grzać dłoni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Rób tak jak Ci będzie wygodnie i skutecznie a teorię wsadź do szuflady.

Wiadomo, że zaczynasz od dołu i rozprowadzasz pastę, następnie szybciej a wykańczasz znowu dołem. Teoria a praktyka to dwie różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo Lare tez robiłem generalnie na wyczucie ale co ciekawe dzwonilem do Flexa i Pan mi powiedział ze na etapie produkcji pomylili naklejki późno się zorientowali ze jest zle a maszyny poszły do sprzedażay więc podeślą mi właściwą przepraszali za pomyłkę :) Miłe podejście do klienta duzy plus dla Flexa :) a tak na szybko to jakie sa obroty na poszczególnych "biegach" w tej maszynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flex ma ok 400 jak nie dociśniesz do końca spustu na 1 biegu. Tak przynajmniej kojarzę. Dokładnie tak jak mówi AreK, trzeba sobie wyczuć na jakich prędkościach pracować. Dla przykładu właśnie skończyłem czarnego golfa robić i tak:

 

Megs 101- na 3 biegu ok, na 4 zaczynała bardzo szybko wysychać i robiła straszny bałagan ( w sensie rysy)

 

Menzerna 300- nawet na 4 -4.5 biegu nie zasychała i nie robiła takiego spustoszenia.

 

Także jak widać różne pasty i pady wymagają innego podejścia do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie co się stało z jakością. Zaczyna to słabo wyglądać. Z własnego doświadczenia i osób którym poleciłem maszyna zaczyna mieć coraz słabszą jakość :/

 

Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do jakości to nr tel. chyba masz do mnie... Z tego co mi wiadomo Twoja maszyna ma już kilka lat chyba że kupiłem sobie nową. Flex ma identyczną jakość ale nikt nie patrzy ile maszyna przepracowała godzin.

W razie jakichkolwiek pytań - problemów jestem do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

hmm.. a jam mam chyba pecha.. kupiłem PE-14 10.10.2015, do tej pory przepracował 40 może maksymalnie 50 godzin i wczoraj właśnie pojechał drugi raz do serwisu.. tym razem znowu głośno chodzi i szwankuje stabilizacja obrotów.. mam nadzieję, że będzie to już ostatni raz, bo chyba zacznę szukać czegoś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenega, Moja też była na serwisie po około 50 godzinach pracy przekładnia strasznie rzęźiła. Flex wymienił przekładnie na nową póki co jest ok ale "zrobiłem" nią narazie jedno auto tak zwany one step. Kiedys natrafiłem na yt na ten filmik

i po wymianie smaru maszyna chodzi jak nowa a tutaj jest link z manualem jak rozebrac maszyne: http://www.live2detail.com/showthread.p ... PE14-2-150

 

Oczywiscie nie polecam rozbierac jak jest na gwarancji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Problem głośniej przekładni polega na nieprawidłowym doborze dystansu między korpusem a kołem zębatym. Podczas pracy wzrasta temperatura i przekładnia zaczyna głośno pracować.. Bardzo Was przepraszam - osobiście dopilnuję aby serwisanci dłużej testowali urządzenia i pod większym obciążeniem, bo przy krótkiej próbie to zjawisko nie występuje...

 

Dodane po 3 minutach 56 sekundach:

z tym że ja już drugi raz odsyłam na gwarancję.. po ostatniej naprawie też "udało mi się" zrobić jedno auto..

Hej, wypełnij formularz: http://www.flex-elektronarzedzia.pl/zamow_kuriera.php

maszyna będzie u nas w piątek i od razu trafi na stół. W poniedziałek będzie już u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda bo wczoraj byłem na miejscu i sprawa byłaby załatwiona od ręki... Zatem w dniu dzisiejszym zostanie naprawiona i odesłana.

Za "fatygę" dostaniesz torbę na polerkę. Następnym razem (mam nadzieję, że nie będzie to naprawa) pisz wcześniej. Pozdrawiam. Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.