Skocz do zawartości

Zymol Glasur vs Sonax PNS vs Sonax BSD


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie Zymol Carbon przegrał rywalizacje zarówno z Sonax BSD i PNS nie został po nim żaden ślad a robiłem Zymola z HDC . Podniecałem się kiedyś Zymolem . A tu taki Sonax :D

 

Teraz leży na aucie Sonax BSD i ma już najechane autko 1500 km zaraz na dniach powrót do PL i kolejne 1500-2000 km będzie siedział na aucie. Zobaczymy czy wogóle będzie :o:o .Ale czuję że problemu z tym nie będzie zważywszy że wczoraj ku mojemu wielkiemu zdziwieniu ( zdziwieniu ponieważ jak pamiętam to pierwszy raz od paru lat jak tu jestem to tu padało) w okolicach Makarskiej w CRO przeszła ulewa a na autku były piękne kropelki a autko po przejechaniu paruset metrów zrobiło się suchutkie tak ładnie zrzucił BSD wodę :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels jak już używasz emotikonów to sprawdź jakie mają znaczenie,(zwłaszcza ten na końcu mojego postu) teraz możesz się turlać...
nie ucz ojca dzieci robić ;) no wniosek jak każdy...jednemu zjeżdża po miesiącu drugiemu po 3 miesiącach komu wierzyć? jakby wszyscy opierali się tylko na testach z tego działu to sprzedawało by się może z 5 produktów, dzięki Bogu jest kilkoro userów którzy swój rozum maja i lubią coś samemu przetestować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz,ucz się,ale miej swój rozum :mrgreen:

A dziwną regenerację Zymoli też zauważyłem,po myciu niemal tafla,człowiek załamany,że tyle zachodu,kadzidełka,a tu nic,zalatuje za 2dni spłukać robale,a tu woda ucieka jak poparzona :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.