Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

gIFF, znasz oznaczenie/moc?

 

KR54321 13l w mieście? :D chyba masz bardzo ciężką nogę....

 

BKN , właśnie widziałem rozrząd + wtryski 10k + ;/ żeby to była połowa tego chociaż ;/ Macie jakieś info ile te części wgl wytrzymują jak często trzeba to robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To powinni piosenkę napisać :

"Bo jak nie BMW to co ?

Bo jak nie BMW to niiiiiiiic ! " :mrgreen:

 

(napisał user Suzuki i Toyota) :D:D

 

Może przydałby się taki temat : BMW jedyny słuszny wybór jako nowe i używane auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wejściu witałby taki oto "utfur"

 

(napisał użytkownik Renuara i -do weekendu - fałweja)

 

A poważnie, poszukiwany jest żonowóz: auto w sedanie ostatecznie hb, do jazd miejskich, 15 kkm rocznie to pewnie max. Moje wymagania minimalne: benzyna, z komfortu: klima, elektryka szyb, fajnie gdyby była skóra na kierze, gałce i ręcznym czy ISOFix. Co do rudej, to Żonę mam i generalnie wystarczy, nie chcę nierównej walki.

Do 20 kPLN max, ale to za cukierka, generalnie w 15 chcę się zmieścić.

Wymagania Najlepszej ze Wszystkich Żon: ma być nieduży (ale rozmiar okolic Golfa V jest ok), 4 drzwi i ładny, żeby było widać, że kobieta jedzie.

 

Jakieś pomysły/podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnimi czasy jeździłem trochę Mondeo mk3 w prawie full opcji, z tym, że z silnikiem 2.0 TDci. Na prawdę bardzo komfortowy samochód za nieduże pieniądze. Jedynie dość duży, ale z czujnikami parkowanie to żaden problem. No i design średni. W każdym razie polecam się przejechać, bo można się pozytywnie zaskoczyć.

Kolega ma je od nowości - bezwypadkowe, niegarażowane i praktycznie nic mu się nie zepsuło, a na blachach nie ma ani jednego purchla. Poza standardowymi częściami eksploatacyjnymi, wymienił jedynie sprzęgło, które spalił z własnej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw 5 e60 tylko z 3.0d, nic innego sie tam nie nadaje

 

Napisał user Astry G :kox::D

Akurat tak sie składa ze mialem możliwość przez dłuższy czas pojezdzic 530d i 520d i wiem o czym mowie. To że ktoś czymś jeździ na codzień nie znaczy że nie miał styczności z innymi samochodami. Pozdrawiam hejterów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw 5 e60 tylko z 3.0d, nic innego sie tam nie nadaje

 

Napisał user Astry G :kox::D

Akurat tak sie składa ze mialem możliwość przez dłuższy czas pojezdzic 530d i 520d i wiem o czym mowie. To że ktoś czymś jeździ na codzień nie znaczy że nie miał styczności z innymi samochodami. Pozdrawiam hejterów xD

 

Nie zamierzam się czepiać tego, czym jedziesz teraz czy kiedyś, ale jeśli nie objeździłeś wszystkich diesli w gamie, to trochę dziwnie wygląda formułowanie tak kategorycznych osądów. Silnik to jedno, przełożenia skrzyni i dyfra to drugie.

 

 

A egoistycznie dopytam: nikt nic więcej w temacie żonowozu? Tylko foka mk2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw 5 e60 tylko z 3.0d, nic innego sie tam nie nadaje

 

Napisał user Astry G :kox::D

Akurat tak sie składa ze mialem możliwość przez dłuższy czas pojezdzic 530d i 520d i wiem o czym mowie. To że ktoś czymś jeździ na codzień nie znaczy że nie miał styczności z innymi samochodami. Pozdrawiam hejterów xD

 

Nie zamierzam się czepiać tego, czym jedziesz teraz czy kiedyś, ale jeśli nie objeździłeś wszystkich diesli w gamie, to trochę dziwnie wygląda formułowanie tak kategorycznych osądów. Silnik to jedno, przełożenia skrzyni i dyfra to drugie.

Nie wydaje mi sie by 2.0d nawet w najmocniejszej odmianie czy to z automatem czy z manualem, potrafi napedzać takie auto z równą łatwością co nawet najslabsza odmiana 3.0d. Przyznam nie jezdzilem wszystkimi 9 wersjami na rope, ale mysle ze pewne zdanie moge sobie wyrobic. Jezeli nie to oswiec mnie posiadaczu zacnego Civica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie to oswiec mnie posiadaczu zacnego Civica

 

ze stajni wyspowiadałem się kilka postów wyżej, Civic był w mym życiu obecny tylko pod maską poldolota 1.4 MPI

 

520d 2.0 pojemności, 177KM, 8.3 do 100

525d 3.0 pojemności, 177KM, 8.1 do 100.

nic innego niż 3.0d nie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.