Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

chocapic - do czynienia nie miałem, ale w pamięci utkwiło mi to, że carnival zajmował ostatnie miejsca w rankingach niezawodności w AŚ itp. Ale tak jak piszę - nie jeździłem. Laguna też zajmowała ostatnie miejsca a ja byłem z niej zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co prawda nie szukam tego auta dla siebie ale napiszcie, proszę, co sądzicie o Citroenie C4 I, hatchback, po liftingu, na benzynę. Cena ok. 15 tys., nie weryfikowałem tego ale budżet wydaje mi się trochę za niski na polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne opinie o Audi A8 D2 4.2 Quattro :)

Cudowne auto. Mimo wieku ma dla mnie piękne wnętrze, a sam dźwięk silnika poraża.;)

 

Na pewno wadliwe są automatyczne skrzynie biegów. Auto, które robiłem u siebie w garażu miało przejechane 322 000km i wciąż było dla mnie jak nowe.

 

 

 

Po dodaniu gazu każdy się za tym autem oglądał. :D

 

Spalanie w przypadku tego modelu to ok. 20 litrów gazu na 100km. Masakrycznie drogie hamulce, opony chyba 255/35/20, czyli też do tanich nie należą :D

 

Dobry egzemplarz to koszt 25 000 złotych, czyli przeciętnego zjadacza chleba na to auto stać - gorzej już z eksploatacją, bo ceny części bardzo drogie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym łyknął mietka s600 v 12 robi robotę tylko ze 30 wciągnie lpg że już nie mówie o kosztach indtalacji na 12 garów i zawieszeniy airmatic-jeden regenerowany amortyzator 1300 zł a nowy to nawet nie pytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym łyknął mietka s600 v 12 robi robotę tylko ze 30 wciągnie lpg że już nie mówie o kosztach indtalacji na 12 garów i zawieszeniy airmatic-jeden regenerowany amortyzator 1300 zł a nowy to nawet nie pytałem ;)

 

Chyba, ze bedziesz jezdzic jak wariat albo bedzie cos popsute skoro ma spalać 30l.

Lepiej takiego auto nie gazować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak spokojnie jeździć mając tyle pod maską :P-wiadomo po mieście nie będziesz ciął ale gdzie się da to nie wierze że byś mu nie depnął .Nic nie musi być popsute to jest 6l benzyna a i masa samochodu to 2 tony .Bmw 7 przy 4,4 v8 potrafi spalić po mieście granice 20l lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że różnica pomiędzy e39 i e38 nie jest aż tak wielka jak się wydaje ? Dlatego może od razu zdecyduj się na alfę ;) 4.2 v8 jest droższy w utrzymaniu kolega jeździł kilka lat a6 właśnie i pamiętam, że za wymianę głupiego termostatu płacił krocie i wszystko było bardzo skomplikowane. Poza tym dźwięk moim zdaniem lepszy niż w BMW, na tema osiągow nic mi nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.