Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Novus dobrze napisał. Po pascie polerskiej musisz przemyc panel IPA... Potem cleaner, opcjonalnie IPA i wosk.

czyli ja tez dobrze napisałem a źle napisał kolega woof bo po korekcie 3a wymyć ipa, potem cleaner i wosk a ipa między cleanerem a woskiem jest nie potrzebna.

I Ty kolego tak samo źle napisałeś albo pominąłeś celowo IPA po korekcie jako oczywistość i wyszło nieporozumienie :)

 

 

sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak na szybko spytam nieśmiało... :-]

Jest co warty kalendarz Megsa na 2014 ?

Posiadam taki, nigdy nie był nigdzie wieszany.

Może się komu przyda gdzieś do garażu powiesić, fotki przyznam - dość takie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakladalem to na kierownice potem zeszlifowalem nadmiar i polakierowalem spreyem nic sie nie popsulo jedynie co to po kilku miesiacach zeszla mi farba z tej szpachli renoskor.

 

Ale mi nie chodzi o szpachle renoskor tylko farbe renoskor aby przyczernic kiere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum była relacja z naprawy powłoki lakierniczej (zaprawki, smart repair) i użytkownik naklejał taśmę brązową taką jak do pakowania pudełek, aby zeszlifować tylko nadlany bezbarwny nie uszkadzając reszty powłoki. Nie moge tego odnaleźć, czy ktos może to kojarzy i mnie naprowadzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum była relacja z naprawy powłoki lakierniczej (zaprawki, smart repair) i użytkownik naklejał taśmę brązową taką jak do pakowania pudełek, aby zeszlifować tylko nadlany bezbarwny nie uszkadzając reszty powłoki. Nie moge tego odnaleźć, czy ktos może to kojarzy i mnie naprowadzi?

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie.

Czym można zmniejszyć ilość widocznych świrli na 'drewnie' w BMW?

http://static.pokazywarka.pl/i/3137859/635141/wd.jpg

 

Chodzi szczególnie o te na panelu środkowym. Wiem, że optymalnie byłoby pewnie je wymontować i zrobić 'polerkę' bo ręczne manewrowanie między przyciskami może być kłopotliwe. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak przekonam się do BH. Jaki wosk na to ? mam collinite 915, ale za bardzo przyciąga kurz, może coś innego? auto jest garażowane więc wosk ma chyba łatwiej, może być to jakiś 'letniak' ;)

 

 

BH +Natty's Red zrobi robotę na ciemnym lakierze. Tylko długo to nie poleży :o

 

 

 

]Jak obchodzic sie z rekawica qyeon q2m woolie wash mitt jak prac ?

 

 

Po zakończonym myciu po prostu wypłukać ją pod bieżącą wodą i od czasu do czasu przeczesać 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CarPro prałem już ze 40 razy jak nie więcej i jest idealny.

Nie zostawiam we wiadrze, piorę po umyciu auta w letniej wodzie.

Na suszarkę, a po wyschnięciu szczotkuje i do woreczka. Stan jak nówka :D

 

Misiek_ol,

Sam RED nie należy do długodystansowców, a mając coś pod sobą jest jeszcze słabszy. Ale wet look daje :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.