Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MD najpierw odsmolić np prickbort, później APC żeby wyczyścić z pierwszego brudu i później pasta do chrom/alu np autosola i lecisz ręcznie mikrofibrą polerkę.

Zabezpiecz woskiem wysokotemperaturowym lub jeżeli posiadasz jakąś powłoką ;)

 

[ Dodano: 21 Lipiec 2014, 21:57 ]

SaulGoodman, Opisz materiał. Blacha coś jak ryflowana, czy inne ustrojstwo? Jak ryflowana to Alux :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w wyborze rotacji Rupesa z wyższej półki:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=20419

 

Początkowo myślałem o Lare EPL 11 ale jakoś teraz wolał bym dołożyć drugie tyle i mieć coś lepszego, wygodniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj troche sie chmurzylo wiec stwierdzilem ze umyje samochod, jak juz sie rozlozylem tomwyszlo slonce i po spsikaniu przodu Tenzi mosquito zasechl mi. Umylem auto, ale zostaly zacieki, nie sa jakos bardzo widoczne, ale sa, czym je teraz usunac? Tylko, na ucie lezy kwarc Tac system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, wujek kupił sobie jakąś szpachle do plastiku i myśli (raczej mi dał to na zadanie :wallbash: ) nią uzupełnić odpryski w zderzaku, jest to szpachla już o tym samym kolorze co zderzak, co o tym myślicie to ma prawo się udać bez żadnego sprzetu, jego zadaniem wystarczą papierki do szlifowania , na początku mu to znegowałem że to nie ma prawa się udać ale teraz pytam Was specjaliści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, wujek kupił sobie jakąś szpachle do plastiku i myśli (raczej mi dał to na zadanie :wallbash: ) nią uzupełnić odpryski w zderzaku, jest to szpachla już o tym samym kolorze co zderzak, co o tym myślicie to ma prawo się udać bez żadnego sprzetu, jego zadaniem wystarczą papierki do szlifowania , na początku mu to znegowałem że to nie ma prawa się udać ale teraz pytam Was specjaliści?

 

Cześć, mam buty i kupiłem środek do czyszczenia butów, jak myslicie, będzie dobry?

 

 

 

Co byś na to odpowiedział? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce miec taka rotacje dzieki ktorej praca bedzie przyjemniejsza i szybsza niz obecna meka z silverline...

 

Dostałeś odpowiedź:

Chcesz miec dobra rotacje to kup flexa albo festoola.

 

Albo kup sobie LARE albo Kraussa, też się nie umęczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, wujek kupił sobie jakąś szpachle do plastiku i myśli (raczej mi dał to na zadanie :wallbash: ) nią uzupełnić odpryski w zderzaku, jest to szpachla już o tym samym kolorze co zderzak, co o tym myślicie to ma prawo się udać bez żadnego sprzetu, jego zadaniem wystarczą papierki do szlifowania , na początku mu to znegowałem że to nie ma prawa się udać ale teraz pytam Was specjaliści?

 

Cześć, mam buty i kupiłem środek do czyszczenia butów, jak myslicie, będzie dobry?

 

 

 

Co byś na to odpowiedział? :o

 

Będziesz pan zadowolony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z środków do czyszczenia jest lepszy - Interior shampoo

- Autoglym

- Finish Kare

- albo np. Interior Detailer Meguiars

 

Który bardziej polecacie?:) Autko do zacny Polski Fiat 125p chciałbym przyzwoicie odświeżyć wnętrze łącznie ze skajem i podsufitką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.