Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki aplikator kupi do wosku. ? Klade nattysa na alfe zymolem, megsem i sloneczkiem noname niestety wszystkie sa za ostre... :/

 

Akurat Megs i Zymol nie należą do najdelikatniejszych.

Zobacz sobie u nas na sklepie super soft foam się nazywa. Jest bardzo delikatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fiszer, Ja ostatnio używam czarnego pada 80mm przymocowanego do małego BP. Idealnie wchodzi w pudełko od PB Reda. Jest super wygodnie i bezpiecznie. Opcjonalnie czarnej, małej gąbki Bolla z trzpieniem. Nie wiem dlaczego nigdy wcześniej na to nie wpadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne mamy na forum lakierników?;)

Ile potrzebuję kupić +- lakieru/ bazy na pomalowanie 2 zderzaków do bmw e39, do tego kilka dupereli typu lusterko.. ile do tego też podkładu? Znajomy mi popryska, tylko powiedział żebym kupił siuwaksy, bo jak coś nie tak będzie z odcieniem to nie chce aby było na niego:D Także sam przejdę się do sklepu i kupię, tylko nie wiem ile tego brać :D Podkład do plastików, podkład zwykły, baza, lakier, no i coś do odnowienia listew shadowline.

Z jakiej firmy brać i jakie ilości? Jeśli coś tam zostanie to nie problem, gorzej jak przybraknie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuka - przyjęło sie na element brac 1,5 setki bazy, lakieru weź tyle samo, i jeszcze rozcienczalnik do bazy.

- podkład zwykły 1 l ( mniej niestety nie kupisz, ale zapytaj)

- podkład do plastików, dokup taki "uelastyczniasz" bezbrawny w sprayu bodajże 400 ml

-a do listew zalezy co tam masz, struktura, bez struktury, w spayu do wyboru do koloru, wurth jest git.

Albo powiedz, ze chcesz kkomplet i bedzie po sprawie, ładnie ci wszytsko dobierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem to wczoraj ...nierozcieńczona IPA i patyczek do uszu + nawet wykałaczka jak biały proszek mocno siedził i potem miękka microfibra do wytarcia. Nie powiem że wszystkie białe kropeczki znikły ale ich ilość zmniejszyła się tak ze czterokrotnie . Auto granatowe więc wszystkie te kropeczki ostro mnie wku... ły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acidmk,

 

Cały samochód chcesz nim spsikać czy np. dodać do pianownicy i stosować razem z pianą? Ja na zewnątrz stosuje jedynie punktowo i nigdy nie potrzebowałem większego stężenia niż 1:10. Nie ma zasady, że trzeba odczekać ileś tam minut, bo to zależy od warunków (temp. itp.) Byle ci nie zaschło. Ja robię tak: Spsikuje element, pędzelkuje, czekam z minutę i spłukuje, albo wycieram na mokro i sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acidmk,

 

Cały samochód chcesz nim spsikać czy np. dodać do pianownicy i stosować razem z pianą? Ja na zewnątrz stosuje jedynie punktowo i nigdy nie potrzebowałem większego stężenia niż 1:10. Nie ma zasady, że trzeba odczekać ileś tam minut, bo to zależy od warunków (temp. itp.) Byle ci nie zaschło. Ja robię tak: Spsikuje element, pędzelkuje, czekam z minutę i spłukuje, albo wycieram na mokro i sucho.

I Wszystko jasne czy stężenie 1:10 powinno być ok, nie używać czystego bo będzie źle ;)

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki aplikator nada sie do nakladania wosku? Nie bedzie jakichs problemow?

http://www.waxparadise.pl/produkt,Durag ... ,6356.html

Wiem, ze sa duzo lepsze, ale w tym sklepie nie ma niestety nic innego.

 

Oraz czym nakladac najlepiej ClearKote Vanilla Hand Glaze ? Recznie (np. tym http://www.waxparadise.pl/produkt,TriCo ... ,6463.html ) czy maszynowo rotacyjną rupesa?(jesli maszyną czy czarny karbowany pad 3m bedzie ok?

 

Prosze o pomoc bo jestem w trakcie skladania zamowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.