Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Eryczek a spytam jeszcze o jedno :)

Pisales że mogę zamiennie UC z menzerna 2500 stosować ;) ale wyczytałem, że ultimate compound ma odpowiednik w menzerna fg500, chyba, że coś źle interpretuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uwaga zadam głupie pytanie :kox:

 

Ile kosztuje wiadro z castoramy? To z podziałką na litry.

 

Na stronie nie ma cennika, a sklep mam na drugim końcu miasta i nie wiem czy kupić gdzieś indziej czy jechać specjalnie do castoramy :P

 

@manio49, dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu leżącego z tydzień na aucie Colli przetarłem QD Valet PRO Citrus Bling. Kropelkowanie zanikło prawie całkowicie, jakby wosk zjadło.

miałem to samo z w/w produktami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Finish Kare 1000p, ale nie chce mi sie trzec

 

Trzeć? Przecież to wystarczy microfibrą przejechać i to bez dużego nacisku i prawie same schodzi :o

 

no nie wiem aplikacja pozniej mi to schnie i trzeba machac reka konkretnie, mam suva duze auto i dlugo to schodzi i meczace, wolalbym cos szybko przejechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, pierwsze kroki w detailingu w połączeniu ze sklerozą niestety chodzą w parze.

 

Razem z zamówieniem zapomniałem kupić aplikatora tripad do nakładania cleanera :?

 

Czym mogę ręcznie nakładać cleaner żeby się nie zamęczyć? W ostateczności pozostaje zwykły mały aplikator, ale tym się trochę namacham. Czy zwykła "supermarketowa" gąbka do mycia samochodu będzie dobra, czy lepiej nie ryzykować i wybrać coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę polerować łącznie między drzwiami, które jest lekko matowe ?

 

Zdjęcie: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 110115.jpg

 

 

Dokładnie chodzi o to czarne między drzwiami z przodu, a z tyłu.

 

Jeżeli jest to skatowany "piano black" (wygląda jak czarny lakier-błyszczący) to tak, jeśli jest typowo matowy plastik - to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę polerować łącznie między drzwiami, które jest lekko matowe ?

 

Zdjęcie: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 110115.jpg

 

 

Dokładnie chodzi o to czarne między drzwiami z przodu, a z tyłu.

 

Jeżeli jest to skatowany "piano black" (wygląda jak czarny lakier-błyszczący) to tak, jeśli jest typowo matowy plastik - to nie.

 

 

Nie wygląda mi to na plastik, tylko lakier, ale mat. Próbowałem maszyną i ciężko idzie - nie wiem czy jechać dalej, czy dać sobie spokój :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.