Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, czym potraktować naklejke na wew stronie szyby tylnej, która jest przyklejona na ogrzewaniu, pewnie w salonie ?

Trzyma sie nieźle, próbowałem chwilę opalarką , ale efekt żaden. Wieczorem podjadę SG T&G, ale nie wiem, czy nie przydałoby się czyms tego zdrapać, ale to ogrzewanie ...

 

c982806f011a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z tym podważeniem słabo, od razu się łamie , nawet po podgrzaniu - też miałem na początku taki plan :)

 

Podgrzać suszarką, podważyć, zsunąć złotą kartą kredytową. :kox: Resztki zmyć zmywaczem do naklejek i etykiet. Usuwałem ostatnio dwie takie jak rejestracyjna i poszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ;)

 

Jeszcze jedno pytanie, macie może jakieś pomysły jak to zaaplikować, bo próbowałem pędzelkiem (Plaka Czyste opony :E), ale nie idzie, aplikatorem też mi się nie wydaje żeby się udało... To czym to zaaplikować?

Dywaniki wyglądają jak te na tym zdjęciu :KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIQUID ELEMENTS WHITE MONSTER, LIQUID ELEMENTS PURPLE MONSTER 1300, WET WET LOOK DAIMOS czy SCHOLL MICRO PLUS PREMIUM ???

 

Weź jeszcze pod uwagę Microfiber Madness Summit 800 Ultra Soft Detailing Towel. Mam, używam i jest bardzo wytrzymały a do tego super ściera woski i nie rysuje powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.