Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

ShinyGarage EF

Billbery Wheel Cleaner

ValetPro BlueGel

+ew Glass Cleaner...

Te wszystkie destylowaną, bo stoją dłużej rozcieńczone w butelce i z biegiem czasu może być różnie z reakcjami jakie zachodzą.

 

Takie co schodzą na bieżąco (albo zaraz po rozmieszaniu) jak APC, aktywna piana, proszek do ekstraktora, prespray i temu podobne rozcieńczam kranówą.

 

Pomogl jest aktywne jesli jestes autorem tematu

Oj tam, oj tam... :D Dobra, niech już będzie browar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czym najtrwalej zabezpieczyc plastikowe nadkola posiadam AUTOGLYM BUMPER CARE i 303 AEROSPACE czy szukac czegos innego??

 

Z 303 tam nawet nie podchodź, bo bo za 10 minut nie będzie ;) AG nada się dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie do was jako expertów mam produkt duraglosa 105 i CG butter wet wax . Jaką mam zastosowac konfiguracje ?

 

cleaner - duragloss 105 - butter wet wax- quik detailer

 

cleaner-butter wet wax -duragloss 105 - quik detailer

 

Czy takie coś ma wgl sens ?

Chodzi o największy look[/q

 

 

 

 

 

 

 

 

1 konfiguracja a QD po myciu jak juz wybierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Odpowiem sobie sam ;) w połowie... :)

 

Black dye wyjechał dziś na dachu na deszcz. Delikatna różnica na dachu po aplikacji jeżeli chodzi o poprawę koloru ( trzeba jednak przyznać iż dach był w bdb stanie). Własciwosci hydrofobowych brak. Typowy barwnik.

 

Druga cześć pytania podbijam: jakie stężenia przyjmujcie przy szamponach zymola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje prespray i środek do ekstrakcji. Co lepsze jeśli chodzi o skuteczność w usuwaniu plam i ogólnym czyszczeniu chemspec czy tersus?

Używam obu, (Chemspeca tylko enz all) i delikatnie skłaniam się ku Tersusowi.

Subiektywnie pracuje mi się szybciej, skuteczniej i przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszwidz3, SG ma w ofercie produkt do zewnętrznych plastikow, bardzo przyjemny i dość tani:-) ale żeby był zarówno do opon to polecam partnera forum motogo. mają na promocji valet pro TTD. kupujesz dwa środki za 60 zl i masz super zestaw:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.