Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pytanie za 100 pkt: jasne wnętrze, na plastikach przy nogach kierowcy ciemne ślady od zawadzania ciemny obuwiem typu pikolak :mrgreen: żadnym apc i szorowaniem nie idzie tego ruszyć :/ jakieś patenty na usunięcie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Tenzi Truck. Zaraz po zakupie zauważyłem, że od góry (od połowy butelki) piana jest mocno pomarańczowa i jakby minimalnie gęstsza, a na dole kolor jest bardziej wypłowiały. Trząsłem butelką we wszystkie strony i nie idzie tego wymieszać. Ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Meguiars'a Last Touch od około pół roku w plastikowej butelce, dziś przelewam do atomizera a tu taki zonk:

min_50b7a66fb9e5188f5d2eb9d6aa4ab0.jpg

 

Opakowanie, w jakim było przelany produkt

min_b588160da76214fdd5bcfd46a76e5.jpg

 

I tu widać, że kolor został na ściankach

min_9e2c3d4a6150e35fd38e9f127caa38.jpg

 

Komuś tak się działo? Można bez problemu używać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) w samochodzie wybuchła poduszka - chyba od tego przednia szybka była pokryta jakby "różowym proszkiem". Udało mi się to wyczyścić mikrofibrą z APC. Lecz przy samej desce nie mogę tego doczyścić (nawet palec mojej lepszej połówki się tam nie zmieści). Jakiś preparat mi w tym pomoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie trząsłem jak głupi butelką (jak odlałem, wtedy lepsze kopnięcie jest płynu :D ) no i dalej taki kolor mleczny lał się z butelki.

 

W takiej samej butelce miałem też Megsa Glass Cleaner Concentrate i też kolor pozostawił na ściankach choć płyn był niebieski a nie taki jak w powyższym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy obecna temperatura w dzień średnio +7°C i wilgotność 70% jest odpowiednia aby przeprowadzić korektę lakieru i wszystkie prace z tym związane? :D (W garażu w którym będę przeprowadzał wszystkie prace mam prawie taką samą temperaturę jak na zewnątrz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, najlepiej jedna i druga :D jedna ta z WWL używać na całym aucie a druga z Flexi do niższych parti drzwi i progów :good:

 

 

zakazaj, taka pajęczynka jest nie do zrobienia bez powtórnego lakierowania, nic żądne cuda na kiju nie pomogą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakazaj, taka pajęczynka jest nie do zrobienia bez powtórnego lakierowania, nic żądne cuda na kiju nie pomogą
kolega ma racje. Jest to popekany lakier i nic z tym nie zrobisz. Do lakiernika niech zedrze wszysztko do plastiku i od nowa polakieruje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym najlepiej usuwać ptasie odchody? mieszkam nad morzem i te mewy mnie wykańczają. APC usuwa wosk więc się raczej nie nada, miałem K2 insect remover, na świeży placek dawał rade, ale jak lekko przyschło to nie za bardzo. Chodzi mi o coś żeby za bardzo nie trzeć, raczej zaimplementować, ppczekać trochę i zetrzeć. Dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozenie nowego tematu na tym forum graniczy z cudem więc napisze tutaj:

 

nie mogę sobie poradzić z domyciem felg:

 

ded87a4c11f3f622m.jpg 509ab7d4fc518281m.jpg

 

tenzi alux rozcieńczony 1:5 i pędzel nie bardzo sobie z tym radzą :/

na smołę to mac 124 polecę ale z tymi zakamarkami nie daje sobie rady

może jakaś twardsza szczotka ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.