Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis po deszczu zobaczylem cos nieciekawego.

 

Uzywalem car pro perl do plastikow na zew. i po deszczu cale mi to splynelo z listw na lakier, i mam okropne zacieki!

 

W zwiazku z tym pomyslalem , ze:

 

Po aplikacji powinienem to wypolerowac mf?

 

Sam srodek sie rozciencza? Widzialem ,ze niektorzy go rozcienczali w stosunku 1;1 . 1;2 z woda, jesli tak , to jak - na aplikatorze, czy w osobnej buteleczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SzaKal, coś kojarzę, że krd pisał o tym porównując do Zymolem Detailem i Sonaxem BSD(?)

Najchętniej położyłbym go właśnie na zimę - ze względu na mniejsze brudzenie się auta i podbicie looku (jak pokazał Evo)

A więc PNS, czy Colli - oto jest pytanie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek01, zależy jaki masz fundusz na to..? Ostatnio pisaliśmy na forum o tanich ladowarkach z Lidla i o lepszych Ctek. Ctek jest to szwedzka firma, b.dobra. Porsche,Mercedes sprzedają je ze swoim znaczkiem. Ja i wielu kolegów z forum posiadam MXS 5.0 Wczesniej zastanawiałem się na Boschem też.

Przejrzyj to: http://www.auto-swiat.pl/1-test-ladowar ... umulatorow Tylko nie patrz w tabelce na ceny..sa stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pytanie z innej beczki.

 

Ktos wie co sie dzieje z Makkim ? http://forum.kosmetykaaut.pl/profile.ph ... ile&u=1552

 

Wrocil z Norwegii na operacje chyba i od roku ani slychu ani widu, a fajnie sie ogladalo jego relacje :)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do pracy z czarnym Landroverem Freelanderem I po liftingu. Na początku myślałem z właścicielem auta, że jest to czarne uni ale spod mega matowego lakieru w halogenie można dojrzeć perliste drobinki, czyli to chyba jednak jest metallic ;)

 

I teraz moje pytanie...czy ktoś miał styczność z tym lakierem? Jak z twardością? Pytam bo to będzie moja druga korekta. Pierwszą wykonałem na BMW e39 i poszło mi tak na 75% a podobno to dość trudny i twardy lakier. Help :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Generalnie z tego co zauważyłem, to lakiery używane dla danej marki mają podobną charakterystykę niezależnie od koloru. Wiem, że autko duże choć powierzchnia podobna do tej w e39 touring więc myślę, że będę przeklinał tylko dach bo jest trochę wysoko ;)

Dziękuję za podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.