Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nitrylowe i silikonowe

 

Popytaj w aptekach.

Apteki mają maaaarże kosmiczne...

 

Silikonowe -- hurtownie papiernicze, hurtownie "plastikowe" -- drobnego sprzętu domowego.

Nitrylowe -- hurtownie budowlane, sklepy z farbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apteki mają maaaarże kosmiczne...

 

Różnie z tym bywa. Jak kupowałem dla siebie to w aptece było taniej niż najlepsza oferta na allegro.

Kolejna kwestia, jeśli nawet w aptece będzie trochę drożej, na opakowaniu 100 szt., to wolę kupić na miejscu niż jeździć po całym mieście i szukać mega okazji, gdyż więcej zapłacę za paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos zorientowany, ewentualnie ma jakies katalogi i numery czesci i jest mi w stanie powiedziec czy kolektory wydechowy z Mini Cooper z silnikiem 1.6 z 2002 roku bedzie pasowal do mojego Neona 1.6 z 2001 roku ? Jest to ten sam silnik tylko nie wiem jak z ukladem wydechowym, prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki pomozcie mi z 2wyborem maszyny polerskiej, padow itd..

Jestem pewny ze bedzie to polerka DA do 600zloty maksymalnie. Sklaniam sie ku Das 6 pro ale moze polecicie cos lepszego? Polerka bedzie uzywana glownie na japonskich autach!

Jakie pasty i pady polecacie? Menzerne, 3M czy moze cos innego?

Z gory dziekuje za odpowiedzv i juz nie moge sie doczekac :ad: bo chcialbym w weekendzik cos porobic a tu jeszcze nie ma zestawu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego nie kupisz jak das6pro i odpowiednicy :dontknow:

Pady z doświadczenia LC CCS,bo Flexi wytrzymują max 3auta i trzeba albo kleić,albo cudować,poza tym się zapychają bardziej.

Pasty Maguiar's są najlepiej przystosowane do pracy z DA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chat, miałem kiedyś odlewkę Megsa, później kupiłem i mam do dziś Bilberry.

Oba preparaty mają podobną siłę działania (jeden i drugi robiłem 1:4 albo i mocniej) - powalających różnic brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, miałem kiedyś odlewkę Megsa, później kupiłem i mam do dziś Bilberry.

Oba preparaty mają podobną siłę działania (jeden i drugi robiłem 1:4 albo i mocniej) - powalających różnic brak.

 

Kurcze, Eryczek, to chyba miałeś jakąś rozcieńczoną odlewkę albo źle przechowywaną :o:P. Wheel Brightener to średnio silny kwas- taki odpowiednik VP Blue Gel, silniejszy od Bilberry. Bardzo dobrze radzi sobie z brudnymi (nie ekstremalnie) felgami nawet rozcieńczony. Na forum można znaleźć relację z jego użycia w dziale: Testy. Ja go lubię, bo ma fajny zapach i jest ekonomiczny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

tukolarz, :D:D okazało się że określenie "rozlewka" było kluczowe w moim opisie.

 

Widzę że z produktami Megsa miałem największego pecha na giełdzie - kupiłem też litr APC, które jak mi się wydaje, było już ready to use :P

 

Wnioski wyciągnąłem. Teraz kupuję w sklepach duże opakowania, odlewam ile mi trzeba i reszta ląduje na giełdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co?

Nikt nie ma nic do powiedzenia z jakimi pastami atakować tą morę co zdjęcie wrzuciłem?

 

Bo waham się co do poślizgu - czy 400 czy 4000.

Chociaż jak znam życie to wystartuje z grubej rury od 400.

 

Jutro powinny dotrzeć pady więc może coś liznę przy piwku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, nie powiem z doświadczenia, ale pamiętam że ktoś z forum usuwając morę padami carpro używał do poślizgu menzerny 4000.

 

Taką informacje też znalazłem, dokładnie kolega Fancivi :good:

 

Ciekawi mnie tylko o ile wzrośnie agresywność przy zastosowaniu FG400 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, nie powiem z doświadczenia, ale pamiętam że ktoś z forum usuwając morę padami carpro używał do poślizgu menzerny 4000.

 

Taką informacje też znalazłem, dokładnie kolega Fancivi :good:

 

Ciekawi mnie tylko o ile wzrośnie agresywność przy zastosowaniu FG400 ;)

 

No i czy Achilles się nadaje do poślizgu ? Bo jego mam najwięcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.